لغو مراسم فشن شوی برندِ آمریکایی از سوی پلیس امنیت

زیتون- پلیس امنیت تهران شب گذشته (چهارشنبه)، از برگزاری یک فشن شو برای یک برند آمریکایی در یکی از مراکز خرید تهران ممانعت کرد.
برند لی‌وایز (Levis) قرار بود به مناسبت افتتاح شعبه‌ای در تهران با حضور مدل‌های ایرانی یک فشن‌شو برگزار کند و لباس‌های خود را به نمایش بگذارد. Levis_logo.svg_-620x330
اما خبرگزاری تسنیم خبرداد که پلیس امنیت تهران در آخرین دقیقه خود را به این مرکز تجاری رسانده و مانع از برگزاری آن شده است.
گفته می‌شود ۱۵۰ نفر برای تماشای این فشن شوی زنده به مرکز تجاری روشا در خیابان فرمانیه رفته بودند.
به دنبال حضور پلیس امنیت، برگزارکنندگان این مراسم علت لغو آن را نقص فنی اعلام کرده و از جمعیت خواسته‌اند تا محل مراسم را «هر چه سریع‌تر» ترک کنند.
قرار بود فشن‌شوی برند لی‌وایز ساعت ده شب نهم تیرماه برگزار شود.
مجتمع تجاری روشا نخستین «دپارتمان استور» در تهران است و تولیدات بیش از صد برند مطرح جهان در حوزه‌های بهداشتی و آرایشی، زیورآلات، کیف و کفش و پوشاک را عرضه می‌کند. دیور، سوآروفسکی و لانکوم از جمله برندهایی هستند که در دپارتمان استور روشا به فروش می‌رسند.
لی‌وایز از معدود برندهای مطرح آمریکایی است که پس از توافق هسته‌ای و لغو تحریم‌ها توانسته وارد بازار پوشاک ایران شود.
پیشتر گفته شده بود که با لغو تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران چندین برند مطرح نظیر گوچی در ایران شعبه افتتاح کرده‌اند.
برگزاری فشن شو در ایران امری غیرقانونی نیست و پیشتر چندین فشن‌شو منطبق با موازین اسلامی به‌ویژه در تهران برگزار شده‌اند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

توی یک عالم دیگری سیر می‌کرد. در عوالمی که به واقعیت راه نداشت. تک‌تک جمله‌هایی که بیان می‌کرد و سفارش‌هایی که در باب انتخابات مجلس، خطابه می‌کرد؛ انگاری یک عمد و قصدِ غریبی را در

ادامه »

۱- در کشورهای با حکومت‌های دموکراتیک و قوه قضاییه مستقل یا به طور کلی دولت- ملت‌ها، شهروندان یا به نحو ایجابی به مشارکت سیاسی

ادامه »

سرانجام انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد و نتیجه مشارکت اعلام شده از سوی جمهوری اسلامی عدد ۴۱

ادامه »