هاشمی رفسنجانی: باگسترش فضای مجازی دیگر کسی نمی‌تواند به مردم دروغ بگوید

زیتون– هاشمی رفسنجانی با اشاره به اینکه به دلیل گسترش فضای مجازی «اطلاع‌رسانی تا روستاهای کوچک رفته» گفت که «دیگر کسی نمی‌تواند واقعیت‌ها را از مردم پنهان کند و یا به آنان دروغ بگوید.» 600487_577
او که در ضیافت افطاری با اصحاب فرهنگ و رسانه سخن می گفت، پیش بینی کرد که «می‌توانیم روزگار خوبی را برای آینده ایران تصور کنیم.»
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام فضای امروز را با گذشته مقایسه کرد و گفت که در گذشته «هر روز با سخنان بی‌پایه‌ی خود بمبی در آرامش روحی مردم منفجر می‌کردند.»
هاشمی در ادامه مخاطبان خود را به کمی صبر برای دیدن نتیجه انتخاب مردم در مجلس دعوت کرد. او گفت که اگر می خواهید «میزان موفقیت منتخبین خود را در مجلس بسنجید، فضای امروز را با گذشته مقایسه کنید.»
او در ادامه تاکید کرد «کسانی که رأی نیاورده‌اند، خوب می‌دانند که علت چیست.»
هاشمی در پاسخ به گلایه‌ی یکی از حاضران از اوضاع فرهنگی کشور، گفت  درست است که اوضاع فرهنگی کشور مطلوب نیست اما باید توجه کنید که «بیشترین امکانات فرهنگی مانند صداوسیما، ائمه جمعه، سازمان‌های متعدد مدعی فرهنگ در تمام سال‌های پس از پیروزی انقلاب در دست کدام جریان بود.»
منتخب مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری «آگاهی مردم را بزرگ‌ترین دستاورد خواند» و گفت که مطمئن باشید دیگر به آسانی نمی‌توانند با ظاهرسازی‌ها به این دستاورد مهم مردم دستبرد بزنند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. البته دروغ داریم تا دروغ .
    روایات دایی جان ناپلئون از فتوحات خود در جنگ با انگلیسا در کازرون یا مبارزه با مطامع انگلیس را که او و مش قاسم باور کرده بودند را هم میتوان دروغ شمرد و این قبیل توهمات نافی عدالت هست ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در

ادامه »