هاشمی رفسنجانی: باگسترش فضای مجازی دیگر کسی نمی‌تواند به مردم دروغ بگوید

زیتون– هاشمی رفسنجانی با اشاره به اینکه به دلیل گسترش فضای مجازی «اطلاع‌رسانی تا روستاهای کوچک رفته» گفت که «دیگر کسی نمی‌تواند واقعیت‌ها را از مردم پنهان کند و یا به آنان دروغ بگوید.» 600487_577
او که در ضیافت افطاری با اصحاب فرهنگ و رسانه سخن می گفت، پیش بینی کرد که «می‌توانیم روزگار خوبی را برای آینده ایران تصور کنیم.»
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام فضای امروز را با گذشته مقایسه کرد و گفت که در گذشته «هر روز با سخنان بی‌پایه‌ی خود بمبی در آرامش روحی مردم منفجر می‌کردند.»
هاشمی در ادامه مخاطبان خود را به کمی صبر برای دیدن نتیجه انتخاب مردم در مجلس دعوت کرد. او گفت که اگر می خواهید «میزان موفقیت منتخبین خود را در مجلس بسنجید، فضای امروز را با گذشته مقایسه کنید.»
او در ادامه تاکید کرد «کسانی که رأی نیاورده‌اند، خوب می‌دانند که علت چیست.»
هاشمی در پاسخ به گلایه‌ی یکی از حاضران از اوضاع فرهنگی کشور، گفت  درست است که اوضاع فرهنگی کشور مطلوب نیست اما باید توجه کنید که «بیشترین امکانات فرهنگی مانند صداوسیما، ائمه جمعه، سازمان‌های متعدد مدعی فرهنگ در تمام سال‌های پس از پیروزی انقلاب در دست کدام جریان بود.»
منتخب مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری «آگاهی مردم را بزرگ‌ترین دستاورد خواند» و گفت که مطمئن باشید دیگر به آسانی نمی‌توانند با ظاهرسازی‌ها به این دستاورد مهم مردم دستبرد بزنند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. البته دروغ داریم تا دروغ .
    روایات دایی جان ناپلئون از فتوحات خود در جنگ با انگلیسا در کازرون یا مبارزه با مطامع انگلیس را که او و مش قاسم باور کرده بودند را هم میتوان دروغ شمرد و این قبیل توهمات نافی عدالت هست ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »