وزیر کار: رییس بانک رفاه برکنار شده، جانشین او فردا معرفی می شود

زیتون- در پی افشای فیش حقوقی نجومی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز از معرفی مدیرعامل جدید این بانک در روز دوشنبه خبر داد. 97f5920b-0f51-4f8c-a4eb-38219c985cb3
علی ربیعی وزیر کار امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره درباره فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعلام کرد که فردا (دوشنبه) مدیرعامل جدید این بانک معرفی می‌شود.
خبر انفصال علی صدقی و حتی خروج او از کشور در پی انتشار مبلغ فیش حقوقی اش، از چند روز پیش سر زبان ها بود. اما او روز گذشته برکناری اش را تکذیب و اخبار منبی بر خروجش از کشور را بی اخلاقی رسانه ای خواند.
علی لاریجانی رئیس مجلس نیز امروز از جلسه ای با حضور رئیس بازرسی کل کشور، رئیس دیوان محاسبات، رئیس مرکز پژوهش‌ها و رئیس کمیسیون اصل ۹۰، برای بررسی ریشه های حقوق‌های غیرمتعارف برخی مدیران تشکیل داد.
در این جلسه مطرح شد که بعضی بانک‌ها و شرکت‌های دولتی، از برخی مفاهیم قانونی برنامه پنج ساله سوء استفاده نموده اند و در مواردی نیز تخلفات آشکاری داشته اند؛ «گرچه تعداد موارد تخلف هنوز دقیقا مورد بازرسی قرار نگرفته که باید مشخص شود.»
علاوه بر این، نیاز به روشن شدن محدوده امر در قانون و همچنین برخورد با متخلفین و بازگشت اموال وجود دارد، همچنین به رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مأموریت داده شد تا با همکاری اعضای دیگر این جلسه هر چه سریعتر گزارش نهایی را همراه با راهکارهای قانونی ارائه دهند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »