واکنش خاتمی به بازگشت گشت ارشاد: خطر خودبراندازى بیش از پیش خودنمایى مى‌کند

زیتون – محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین جمهوری اسلامی، می‌گوید «خطر خودبراندازی» نظام با بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها «بیش از پیش خودنمایى مى‌کند».

او دوشنبه، بیست و ششم تیر‌ماه، گفت بارها به مسئولان حکومت نسبت به «خطر خودبراندازى و فروپاشى اجتماعى» هشدار داده «ولى گویا گوش شنوایى وجود ندارد».

خاتمی با اشاره به «تجربه تلخ گذشته» از مسئولان جمهوری اسلامی خواست «نه تنها با این رفتارها و رویکردها و مواضع مخالفت کنند بلکه با مسببان و مباشران برخورد جدی داشته باشند».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. جناب خاتمی و دوستان ایشان اگر جدا از براندازی هراس دارند انتخابات پیش رو را اگر تایید نمیکند حداقل تایید نکنند. یک بار هم که شده در سمت مردم قرار بگیرند نه در کنار رهبری. هنوز هم از اینکه دوبار به ایشان رای دادم پشیمان نیستم. آن بجای خود لازم بود اما زمان چیز دیگری میخواهد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »