انتشار فایل صوتی ترامپ درباره اسناد محرمانه درباره طرح حمله به ایران

زیتون – رسانه‌های آمریکایی فایلی صوتی از دونالد ترامپ منتشر کرده‌اند که در آن رییس‌جمهور پیشین ایالات متحده از سندی «بسیار محرمانه» درباره طرح حمله این کشور به ایران پرده‌برداری می‌کند.

در این فایل که مربوط به جولای سال ۲۰۲۱ است آقای ترامپ به اتهامی که مارک میلی، رییس پیشین ستاد ارتش آمریکا به او وارد کرده بود اشاره می‌کند و می‌پرسد:«من می‌خواستم به ایران حمله کنم؟ شگفت‌انگیز نیست؟»

دونالد ترامپ سپس با بیان اینکه «یک دسته بزرگ» اسناد مربوط به برنامه حمله آمریکا به ایران دارد می‌گوید «آن‌ها به من ارائه دادند. اون (مارک میلی) و وزارت دفاع بودند که این را به من ارائه دادند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. من ساکن ایالات متحده هستم و اینجا شاهد دوران کامل حکومت ترامپ بوده‌ام. برعکس آنچه که برخی هموطنان فکر میکنند،ترامپ نقشه حمله به ایران را لو داد و در وسط قیام ۹۸ هم بجای عمل به قول خود در کمک به مردم ایران رسماً اعلام کرد به دنبال کنار آمدن با شخص خامنه‌ای است!! واقعا ساده‌لوحی مردم ما مایه سرافکندگی و تاسف است که چنین فردی را ناجی ما از دست حکومت اسلامی میدانند! او چیزی جز نمونه آمریکایی احمدی‌نژاد نیست.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »