احضار پدر و خواهر ابوالفضل آدینه‌زاده

زیتون – خواهر ابوالفضل آدینه‌زاده، یکی از کشته‌شدگان اعتراض‌های سراسری، از احضار پدرش به دادسرا به اتهام «تبلیغ علیه نظام» خبر داد.

مرضیه آدینه‌زاده چهارشنبه، دهم خرداد، با انتشار تصویر احضاریه در اینستاگرام نوشت:«امروز پدرم در حالی که پیگیر رسیدگی به روند پرونده قتل فرزند بی‌گناه خود در دادسرای نظامی بود، بدون اطلاع و حتی ارسال پیامک، با چنین احضاریه‌ای در کارتابل سامانه ثنا خود مواجه شد.»

خانم آدینه‌زاده که خود نیز متهم به «تبلیغ علیه نظام و انتشار عکس مبتذل» است، خطاب به مقامات قضایی گفت:«با چنین اقداماتی نمی‌توانید ما را از دادخواهی خونی که به ناحق ریخته‌اید، باز دارید.»

وی در ادامه از آن‌ها خواست «به‌جای این اقدامات بیهوده، قاتلین جگرگوشه‌شان را معرفی و محاکمه کنند.»

خانم آدینه‌زاده در انتها اعلام کرد به همراه پدرش در روز پنجشنبه به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فاروج مراجعه خواهند کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »