قدیانی: در دادگاه‌ غیرقانونی و تحت امر نیروهای امنیتی حاضر نمی‌شوم

زیتون – ابوالفضل قدیانی، فعال سیاسی، اعلام کرد در دادگاه‌های «تحت امر نیروهای امنیتی» که خود «تحت فرمان مستبدِ قدرت‌پرستِ امروزِ ایران، علی خامنه‌ای، می باشند» حاضر نخواهد شد.

قدیانی شنبه، بیست و سوم اردیبهشت، از احضار خود به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران و شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب در ۲ پرونده متفاوت به فاصله چند روز خبرداد.

قدیانی در پیامی که به دست زیتون رسیده، به رییس دادگاه «غیر قانونی و فرمایشی» توصیه کرد «ده ها و صد ها برابر» میزان حبسی که نیروهای امنیتی از پیش برای او «مقرر» کرده‌اند را «برای اثبات خوش خدمتی خود» صادر کند.

این زندانی سیاسی سابق در ادامه از حضور در زندان «استقبال» کرده و «مبارزان سیاسی در زندان» را سند محکومیت «نظام استبداد دینی» و علی خامنه‌ای دانست.

قدیانی با بیان این که در طول ۱۵ ماه گذشته چهار پرونده برای او تشکیل شده است تاکید کرد:«اگر صدها پرونده  دیگر هم  تشکیل شود راه همین است و این راه  تا سرنگونی علی خامنه‌ای و نظام سرکوبگرش ادامه خواهد داشت.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »