تشکیل پرونده قضایی برای پانته‌آ بهرام و کتایون ریاحی به اتهام «کشف حجاب»

زیتون – پانته آ بهرام، بازیگر سرشناس ایرانی، شنبه، شانزدهم اردیبهشت، از احضار خود به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران خبر داد.

وی چندی پیش در مراسم اکران سریال «پوست شیر»، بدون حجاب اجباری حضور پیدا کرده بود.

به گزارش «هرانا»، احضاریه در تاریخ هفتم اردیبهشت به خانم بهرام ابلاغ شده و او باید ظرف مدت ۵ روز از زمان ابلاغ، جهت دفاع از اتهام انتسابی در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شود.

کتایون ریاحی، یکی دیگر از بازیگران سرشناس ایران که در ماه‌های اخیر چندین بار بدون حجاب در مراسم مختلف حضور پیدا کرده، روز جمعه از احضار خود به دادگاه کیفری «مجتمع قضایی ارشاد تهران» و بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه خبر داده بود.
پیش‌تر نیز مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران اعلام کرده بود که برای کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام «به علت کشف حجاب در ملاعام» پرونده قضایی تشکیل شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »