دست‌نوشته های مصطفی تاج‌زاده و سعید مدنی در هجوم نیروهای امنیتی به آن‌ها در زندان ضبط شد

زیتون- برای سومین بار طی ماه گذشته ماموران امنیتی و حفاظت اطلاعات زندان اوین برای تفتیش و بازرسی به اتاق سید مصطفی تاج‌زاده، سعید مدنی، حسین رزاق و محمدرضا جلائی پور یورش بردند.

بنا به اخبار رسیده به‌زیتون ماموران در این تفتیش طولانی و توهین‌آمیز با نقض حقوق شهروندی و بر خلاف نص صریح آیین‌نامه اجرایی سازمان زندان‌ها، دست‌نوشته‌های تاجزاده و مدنی را ضبط و همراه خود بردند.

این چهار زندانی در بند چهار زندان اوین و در اتاقی مجزا از دیگر زندانیان که دائما‌ با هفت دوربین امنیتی رصد می‌شود و با محدودیت کامل تردد نگهداری می‌شوند.

پس از اعلام حمایت سه تن از این فعالان سیاسی از بیانیه میرحسین موسوی درباره برگزاری رفراندوم فشارهای امنیتی به آنها تشدید شده است .

لازم به ذکر است دست‌نوشته‌های سعید مدنی حاصل مطالعات او طی ماه‌های گذشته درباره خشونت‌پرهیزی در جنبش‌های اجتماعی و  دست‌نوشته‌های مصطفی تاجزاده پیش‌نویس گزارش گفتگوهای انتقادی وی با بازجویان سپاه در بند ۲ الف سپاه بوده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »