خانواده ۲ قربانی پرواز اوکراینی: جمهوری اسلامی دروغ می‌گوید؛ موشک دوم به هواپیما اصابت کرد 

زیتون – خانواده دو تن از قربانیان پرواز اوکراینی می‌گویند مسئولان جمهوری اسلامی درباره نحوه سقوط این هواپیمای مسافربری دروغ گفته‌است.

محسن اسدی‌لاری و زهرا مجد، والدین زینب و محمدحسین، به «اعتماد» گفتند:«دروغ گفتند. موشک دوم اصابت کرده دقیقا به هواپیما. برخلاف آنچه گزارش رسمی ایران گفته و به بدترین جای هواپیما هم خورده است.»

آن‌ها همچنین کیفرخواست صادر شده برای عاملان این حادثه را «غلط» و «ظالمانه» خوانده و افزودند:«کیفرخواست فقط افراد نظامی را دربرمی‌گیرد. در حالی که مسئولان و افراد غیرنظامی دیگری هم هستند؛ از جمله فرمانده نیروی انتظامی سابق که تمام منطقه را به‌ هم‌ ریختند و از جمله اجساد و ابدان مطهر بچه‌های ما را زیر لودر گرفتند. وزیر کشور و سایر مقاماتی که باید آسمان را می‌بستند ولی این‌کار را نکردند.»

مادر این دو جوان قربانی با اشاره به کشته‌شدگان در تظاهرات سراسری به اعتماد گفت:«واقعا من وقتی کیان عزیز را می‌بینم (کیان پیرفلک) نمی‌دانم این‌ بچه‌ها مظلوم‌تر بودند یا بچه‌های من. واقعا نمی‌دانم. خیلی‌های دیگر…واقعا انگار دوباره هی بچه‌های ما کشته می‌شدند…آن مظلومی که در زاهدان کشتند، یک پسر بود، خدانور لجه‌ای.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته اند و اکثرا با صراحت نظرات خود را درباره ریزش شدید

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر است. همزمان با جنبش

ادامه »

دکتر محمد برقعی هم رخت سفر بست و از این جهان خاکی پر کشید و به سرای جاودان رفت و

ادامه »