تصمیم قطعی سعید جلیلی برای نامزدی در انتخابات۹۶

زیتون- سعید جلیلی نامزد جبهه پایداری در انتخابات گذشته تصمیم گرفته است تا در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز نامزد شود؛ جلیلی در انتخابات سال ۹۲ تنها توانست نظر نزدیک به چهارمیلیون نفر از رای دهندگان را به خود جلب کند.
163503_154وب سایت روزنو نوشت که سعید جلیلی تصمیم قطعی خود را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گرفته است و امیدوار است بتواند در این دوره حمایت اکثریت اصولگرایان را کسب نماید.
گفته می شود که یکی از دلایلی که موجب شده سعید جلیلی برای نامزدی مصمم شود «بدعهدی امریکا در اجرای برجام» بوده که او قصد دارد از این موضوع به نفع خود در تبلیغات انتخاباتی بر علیه دولت روحانی استفاده نماید.
کاربران اصولگرا در شبکه های اجتماعی، نه تنها از نامزدی جیلی حمایت کرده، که کابینه پیشنهادی او را نیز منتشر کرده اند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. چرا اینها نمی فهمند ، مردم به کسی که با مقام معظم ، راست یا دروغ ، زاویه نداشته باشد رای نمیدهند ، جلیلی چنان خود را در ولایت ذوب کرده است که جایی برای زاویه داشتن باقی نگذاشته است .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »