واشینگتن پست: جمهوری اسلامی برای ترور و ربودن مخالفان از سارقان و بزهکاران بین المللی استفاده می‌کند 

زیتون – به گزارش واشینگتن پست جمهوری اسلامی برای ترور و ربودن مخالفانش در خارج از کشور از «باندهای سرقت جواهرات و سایر گروه‌های بزهکار» استفاده می کند.

به گفته این روزنامه آمریکایی نیروی قدس و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران صدها هزار دلار برای استخدام «مزدوران اجاره‌ای» پیشنهاد می‌کنند.

واشینگتن پست مقاله روز پنجشنبه، دهم آذر خود را با استناد به «اسناد و مدارک دولتی» موجود در دست نهادهای اطلاعاتی غربی و گفتگو با ۱۵ مقام آگاه تهیه کرده است.

به نوشته این روزنامه، تحرکات جمهوری اسلامی برای «ترور و توطئه‌های ربودن» مخالفانش در دو سال گذشته به میزان قابل توجهی «افزایش» یافته و این مسئله باعث نگرانی مقامات دولت‌های غربی شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این عزیزان همکاران دیرینه نظام مقدس هستند به مصداق ” کند همجنس با همجنس پرواز ” . این باندها از تجربیات گرانقدر ولایتمداران بویژه سرداران سپاه هم برخوردار میشوند . در راستای صدور انقلاب شکوهمند اسلامی !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »