دادستان کل کشور: شرایط کنونی بسیار بدتر از دوران جنگ است؛ به دنبال تعطیلی گشت ارشاد نیستیم 

زیتون – محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور روز پنجشنبه دهم آذر شرایط کنونی ایران را بسیار بدتر از دوران جنگ توصیف کرد.

منتظری «جنگ ترکیبی دشمنان» را دلیل اعتراض‌های جاری خواند و افزود دشمن در پی ایجاد «اختلافات در حوزه مذهب و اقوام» است. دادستان کل کشور تحریم‌های اقتصادی را دلیل «بخش زیادی از نابسامانی‌های امروز کشور» دانست.

منتظری در ادامه «کشف حجاب» را یکی از «رنج‌های کنونی» قلمداد کرد وگفت:« مجلس و شورای عالی انقلاب اسلامی در حال کار و مطالعه بر روی مساله حجاب هستند که نتایج آن تا ۱۵ روز آینده مشخص خواهد شد.»

وی همچنین از تدوین و پیش‌نویس لایحه عفاف و حجاب خبر‌داد.

به گفته منتظری «دستگاه قضایی به دنبال تعطیلی پلیس امنیت اجتماعی نیست؛ منتهی بعد از حوادث اخیر دستگاه‌های امنیتی و فرهنگی به دنبال حل مدبرانه‌ای مساله هستند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. این اقا مجتهد البته جامع الشرایط است . حل “مدبرانه ای ” هم اجتهاد حضرت اقا در زبان فارسی است !

  2. تو اصلا کاره‌ای نیستی که بخواهی گشت ارشاد را تعطیل کنی. سر نخ دست شخص اربابت خامنه‌ای است. اوست که شما عروسکهای خیمه شب بازی را سر کار گذاشته تا دستورش را انجام بدهید فحشش را بخورید،تقصیر بر گردنتان بیافتد و قربانی شوید و کنار بروید تا فرد بی‌شخصیت و نوکرصفت تازه‌ای روی کار بیاید و چرخه دوباره تکرار شود. ملت این بار فریب نخورده و ارباب خیمه شب باز را نشانه رفته است. حسابتان پاک است.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات ایران آن هم در پی جنبش به اصطلاح نسل (z) به

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای حقوق زنان تلقی میشود

ادامه »

دیروز سالروز تولد مارتین لوترکینگ بود؛ شهروند آفریقایی‌تباری در جنوب آمریکا که رهبری مبارزات مدنی برای رفع تبعیضات نژادی را

ادامه »