نماینده مهاباد از «جابه‌جایی فله‌ای و کودتای اداری» دولت در شهرهای کوچک انتقاد کرد 

زیتون – جلال محمودزاده، نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی دولت ابراهیم رییسی را به «کودتای اداری» در شهرهای کوچک متهم کرد.

محمودزاده با بیان این مطلب که دولت رئیسی به شعار «تشکیل دولت فراگیر ملی» خود عمل نکرده، گفت:«جابه‌جایی فله‌ای، دسته‌جمعی و شبانه مدیران در شهرستانها به بهانه گرایش های سیاسی و جناحی در حال اجرا است.»

به گفته محمودزاده این رفتار مسئولان «بعد از انتقادات اینجانب نسبت به نحوه برخورد دولت با مردم معترضان شدت گرفته» و گمان می‌رود «دولت رییسی می‌خواهد تسویه‌حساب سیاسی و تصفیه اداری را در کشور، شهرها و بخش‌های کوچک اجرا کند.»

نماینده مردم مهاباد همچنین خطاب به رییسی و وزیر کشور گفت:« آقایان رییسی و وحیدی! این چه شیوه مدیریت است؟ آیا می‌خواهید در دولت فراگیر ادعایی خود، سرایداران ادارات را نیز عوض کنید؟ آیا کشور فقط متعلق به عده‌ای خاص است؟ آیا دولت می‌خواهد کودتای اداری در کشور، شهرها و بخش‌های کوچک اجرا کند؟»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند شاه پیشین ایران، رسانه‌ای کردند. اصطلاح «وکالت» سیاسی حتی اگر واژه دوره گذار هم به

ادامه »

درآمد ظاهرا فعالیت‌های پهلوی‌طلبان حول آقای رضا پهلوی وارد مرحله تازه‌ای شده است. هرچند باور ندارم که چنین تلاش‌های توهم‌آلودی در کشوری با مختصات

ادامه »

قیامی که جرقه اصلی آن پس از مرگ مهسا امینی زده شد، با شعار زن، زندگی، آزادی، عمدتاً مبارزه برای

ادامه »