مجید توکلی: اراده‌ای برای آزاد کردنم وجود ندارد؛ حسین رونقی در بیمارستان با خانواده دیدار کرد 

زیتون– پس از ۱۰ روز بی‌خبری مطلق خانواده از وضعیت مجید توکلی، مریم تابنده همسر این زندانی سیاسی، شامگاه گذشته با انتشار توییتی از تماس تلفنی او خبر داد و این‌که او گفته است که اراده‌ای برای آزاد کردنش وجود ندارد.

مجید توکلی خبر داده است که روز یک‌شنبه ۲۲ آبان او را به زندان تهران بزرگ انتقال داده‌اند و حالش خوب است و فقط کوفتگی ناشی از ضرب و شتم دارد.

خانم تابنده پیش‌تر به خبرگزاری امتداد گفته بود که چند نفر از هم‌بندی‌های مجید توکلی پس از آزاد شدن‌شان به خانواده‌ی او خبر داده‌اند که او مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

مریم تابنده در این گفت‌وگو اعلام کرد: «آن‌ها به ما گفتند که ظاهرا زندانبان فحاشی کرده و از آن جا که حقی برای این کار نداشته، مجید هم به این مسئله اعتراض کرده و پس از این اتفاق، ظاهرا مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. از همان زمان هم به انفرادی منتقل شده و هم‌بندی‌های او در بند ۲۴۱، این انفرادی به مدت یک یا دو روز ادامه داشته و پس از آن دیگر هیچ خبری از مجید نداریم.»

گزارش‌ها و تصاویر انتشار یافته در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که پدر و مادر حسین رونقی پس از روزها بی خبری از وضعیت او، امروز دوشنبه ۲۳ آبان موفق شدند با پسر بیمار و زندانی خود در بیمارستان ملاقات کنند.

مدیر خبرگزاری میزان، وابسته به قوه‌ی قضائیه، امروز تصویری از حسین رونقی روی تخت بیمارستان و در حال ملاقات با مادرش منتشر کرد که در آن مشخص نیست که آیا پای این زندانی سیاسی به تخت زنجیر شده است یا نه.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واکنش‌ها نسبت به بازی‌های تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر وضعیت بدی را پدیدار ساخته‌‌است. جمعی از بهترین‌های فوتبال ایران که از زاویه فنی و حرفه‌ای هرگونه نگریسته شود سزاوار عضویت در تیم ملی

ادامه »

این چند کلمه پیامی است از یک شهروند ایرانی تبعیدی به آقای خامنه‌ای رهبر نظام جمهوری اسلامی. در آغاز بگویم که مرادم از کلمه

ادامه »

می‌توان خشونت‌پرهیز بود و به جای نصیحت به قربانی‌ها به جلاد ایران رو کرد و او را به نام شایسته‌اش فراخواند. می‌توان به جای بی‌کار کردن کسانی همانند اسماعیلیون از آنان قهرمانان آزادی و دادگری آفرید. می‌توان به جای زیدآبادی بودن، موسوی و تاج‌زاده شد…

ادامه »