دستیار نظامی رهبر ایران کشورهای جنوب خلیج فارس را تهدید کرد: بین امنیت خود و رسانه‌های‌تان یکی را انتخاب کنید

زیتون– یحیی رحیم صفوی دستیار نظامی رهبر جمهوری اسلامی هشدار داده که اگر کشورهای جنوب خلیج فارس در مسائل ایران دخالت کنند، تاوان خواهند داد و خطاب به این کشورها گفته است که بین امنیت خود و رسانه‌هایشان یکی را انتخاب کنند.

او در مراسمی که امروز به مناسبت یازدهمین سالگرد کشته شدن حسن تهرانی مقدم، فرمانده‌ی سابق سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران برگزار شد، با صحرانشین خواندنِ کشورهای جنوب خلیج فارس و بدون آن‌که شواهدی ارائه دهد، این کشورها را به استفاده از جاسوس برای نفوذ در ایران متهم کرد.

یحیی رحیم صفوی در این مراسم، کشورهای جنوب خلیج فارس را کشورهایی ضعیف نامید و خطاب به آنها گفت: «بدانید که آمریکایی‌ها در موقع خطر از شما حمایت نمی‌کنند، همان‌طور که از شاه ایران حمایت نکردند».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نزدیک به دوازده‌سال از حصر می‌گذرد. همسرانِ محصور کوچه‌ی اختر هنوز بر همان عهد پیشین مانده‌اند. با این تفاوت که با توجه به محدودیت‌های حصر، حضور سیاسی‌شان در این چندسال منحصر به برخی پیام‌ها و

ادامه »

کسانی که “رابطه ی سمی” یا “پیوند زهرآگین” و مناسبات و نشانه‌های آن را می‌شناسند، می‌دانند که همه‌ی اطرفیان چنین پیوندی قربانی هستند؛ کسانی

ادامه »

ارتفاع جنبش زن، زندگی، آزادی از قد تمام نیروهای سیاسی ایران بلندتر است، این واقعیت موجب شده که برخی از

ادامه »