برادر فرشته احمدی: خواهر من به دست جمهوری اسلامی به شهادت رسیده است 

زیتون– ابراهیم احمدی، برادر فرشته احمدی، زن جوان مهابادی که به ضرب گلوله کشته شد، با انتشار پیامی ویدیویی اعلام کرد که «خواهر من به دست جمهوری اسلامی به شهادت رسیده است.»

او می‌گوید خواهرش در زمان قتل روی پشت‌بام خانه‌ای بوده که برخلاف ادعاهایی که هم‌اکنون مطرح می‌شود، در اطراف آن خانه تجمع بزرگی برپا بوده است.

برادر فرشته احمدی که در این ویدیو در کنار پدرش نشسته، همچنین اعلام کرد  که شکایت نکرده‌اند و نخواهند کرد، بلکه شکایتشان را نزد خدا خواهند برد.

او همچنین این ادعای رییس دادگستری آذربایجان غربی را که گلوله از داخل منزل فرشته احمدی شلیک شده رد و تصریح کرد که خواهرش به ضرب گلوله‌ی جمهوری اسلامی کشته شده است.

منابعی به بی بی سی فارسی اطلاع داده‌اند که روز دهم آبان، دادستان استان آذربایجان غربی بە دیدار خانوادە‌های کشتە شدگان شهر مهاباد رفته است و از آنها خواستە کە علیە احزاب کرد مخالف جمهوری اسلامی شکایت و اعلام کنند کە فرزندانشان توسط این احزاب کشتە شدەاند نە نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی.

عکسی از دختر خردسال فرشته احمدی که دست بر خاک مزار او می‌کشد و گریه می‌کند، واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واکنش‌ها نسبت به بازی‌های تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر وضعیت بدی را پدیدار ساخته‌‌است. جمعی از بهترین‌های فوتبال ایران که از زاویه فنی و حرفه‌ای هرگونه نگریسته شود سزاوار عضویت در تیم ملی

ادامه »

این چند کلمه پیامی است از یک شهروند ایرانی تبعیدی به آقای خامنه‌ای رهبر نظام جمهوری اسلامی. در آغاز بگویم که مرادم از کلمه

ادامه »

می‌توان خشونت‌پرهیز بود و به جای نصیحت به قربانی‌ها به جلاد ایران رو کرد و او را به نام شایسته‌اش فراخواند. می‌توان به جای بی‌کار کردن کسانی همانند اسماعیلیون از آنان قهرمانان آزادی و دادگری آفرید. می‌توان به جای زیدآبادی بودن، موسوی و تاج‌زاده شد…

ادامه »