ادامه سقوط سرعت اینترنت در ایران

بر اساس آخرین گزارش پایگاه SpeedTest سرعت اینترنت موبایل در ایران با سه پله سقوط به رتبه ۸۰ رسید.

‏همچنین سرعت اینترنت ثابت نیز با ۴ پله سقوط به رتبه ۱۴۵ تنزل پیدا کرد.


آمریکا خواستار نشست شورای امنیت درباره حمله موشکی ایران در اربیل شد!

هیأت نمایندگی آمریکا در سازمان ملل متحد گفته که خواستار برگزاری نشست شورای امنیت درباره حمله موشکی ایران در کردستان عراق شده است. در همین حال، هیئت دولت اقلیم کردستان عراق جلسه هفتگی خود را با حضور مسرور بارزانی و قباد طالبانی برگزار کرد. در این جلسه موضوع حمله موشکی سپاه پاسداران به اربیل بررسی شد و حاضران این اقدام را تجاوز به خاک اقلیم کردستان تلقی کردند.


ایران در قضیه حمله موشکی به اربیل، ۲ بار به دروغ متوسل شد

هوشیار زیباری رئیس دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان و نامزد سابق جایگاه ریاست جمهوری عراق در اظهاراتی گفت که ایران در قضیه حمله موشکی به اربیل ۲ بار به دروغ متوسل شد.

وی تصریح کرد که روایت ایران از این حمله رو به تغییر گذاشته چرا که آن‌ها پس از این اقدام گفتند که در پاسخ به حمله اسرائیل به خاک سوریه و شهادت ۲ تن از فرماندهان سپاه قدس، یک مرکز موساد را در اربیل هدف قرار داده‌اند اما سپس ماجرا را به هدف قرار گرفتن یک مقر سپاه قدس در کرمانشاه در تاریخ ۱۴ فوریه ربط دادند و گفتند که آن حمله از خاک اربیل انجام شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در ارتباط با رخداد خونین و فاجعه‌بار جاری در سرزمین فلسطین و غزه، برخی افراد از سر جهل و غفلت و یا با انگیزه‌های خاص سیاسی و در واقع عملا به سود اسرائیل، گاه سخنانی

ادامه »

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع

ادامه »