حمله به شهروندان بهایی در خطبه های نمازجمعه

زیتون– محمد امامی کاشانی٬ امام جمعه موقت تهران در خطبه‌ دوم نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به فعالیت دین بهائیت در ایران و سایر کشورهای اسلامی، مدعی شد:« استکبار و استعمار فرقه ‌آلوده و کثیف بهائیت را وارد دنیا کرد.»

او ادامه داد:« آن‌ها ابتدا می‌خواستند که مرکز بهائیت را در فلسطین قرار دهند اما نتوانستند. سپس با هدف ایجاد مزاحمت برای جهان اسلام عده‌ای را به عنوان صهیونیست که نام یهود را به دنبال خود می‌کشیدند و می‌خواستند که تحت پوشش تورات و یهود حرکت کنند در حالی که هیچ ارتباطی با آنها نداشته‌اند را ایجاد و مورد حمایت قرار دادند.»

خطیب موقت نماز جمعه تهران در ادامه خطبه های نماز این هفته گفت:« بهائیت نطفه‌ای کثیف است که در دوران استعمار کاشته شد. استعمار بهائیت را به عنوان صهیونیست‌ها آوردند و ریشه آن‌ها نیز در اسرائیل است.»

امامی کاشانی با اشاره به طرح ادعای آزاداندیشی از سوی آمریکائیان تصریح کرد:« هیچ کدام از کشورهای دنیا و قانون‌های اساسی اجازه نمی‌دهد که کشوری در کشورشان زندگی کند. حتی آمریکا نیز که در آن‌جا دم از آزادی می‌زنند زمانی که فرقه‌ای با نام داودیه در این کشور ایجاد شد اقدام به نسل‌کشی این فرقه کردند اما اعلام کردند که آن‌ها خودکشی کرده‌اند.»

تولیت مدرسه عالی شهید مطهری با تأکید بر ضرورت اتحاد مسلمانان با یکدیگر ابراز داشت:« مسلمانان باید در مقابل آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها در دنیا و همچنین حوادث یمن، عراق، سوریه،‌ فلسین و لبنان و جنایات کفار و گروه‌های اراذل و اوباشی همچون داعش بیدار باشند.»

امامی کاشانی در ادامه سخنانش که توسط ایرنا منتشر شد، عنوان کرد: جهان اسلام باید وحدت کلمه پیدا کند و در مقابل داعش و تکفیری‌ها سقوط نکند بلکه قیام کند و حکام پلید آن‌ها را عقب بزند.

وی با بیان اینکه برخی حاکمان و همچنین عربستان پول‌های خود را در این راه خرج می‌کنند و صهیونیست‌ها نیز تکفیری‌ها را هدایت می‌کنند، یادآور شد: آمریکا نیز از این گروه‌ها حمایت می‌کند. در این شرایط دنیای اسلام باید توجه کند و وظایف خود را به خوبی دریابد.

عضو مجلس خبرگان با اشاره به وضعیت امنیتی کشور بیان کرد: ملت ایران باید به امنیت و انسجام امروز کشور اهمیت دهند و مبادا برخی رفتارها در مسأله وحدت و امامت امت و ملت و رهبری ضعفی ایجاد کند.

همزمان حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد نیز که در مسجد جامع چالوس سخنرانی داشت، در بخشی از سخنان خود به دیدار اخیر فائزه هاشمی و فریبا کمال آبادی پرداخت و گفت:«من به عنوان یه آدم اطّلاعاتی دارم به شما مردم عزیز چالوس عرض میکنم: اون “زنیکه” که میره با بهائیت دیدار میکنه؛ مستقیماً از انگلیس داره دستور میگیره!»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »