زیتون– رییس فراکسیون اصولگریان مجلس نهم در واکنش به اظهار نظر‌های اخیر وزیر کشور و مسئولان ستاد انتخابات در مورد ارائه مستندات وی در خصوص دخالت دولتی‌ها در انتخابات گفت که شواهد و نمونه‌هایی را تقدیم وزیر کشور خواهد کرد.

حدادعادل چندروز پیش از مرحله دوم انتخابات مجلس، خبر از دخالت سازمان یافته دولت در امر انتخابات داد. بلافاصله بعد از انتشار سخنان او، وزیر کشور از حداد عادل در خواست کرد تا اسناد و مدارکش در این مورد را در اختیار ستاد انتخابات بگذارد. حداد عادل به فاصله چند روز بعد از انتشار سخنان اولیه ای در این خصوص، ادعا کرد که بخشی از اسناد را در اختیار دولت گذاشته و بخش دیگری را توسط رسانه ها منتشر می کند. ستاد انتخابات وزارت کشور هرگونه در یافت اسناد دال بر دخالت دولت را تکذیب کرد، هیچ سندی هم توسط رسانه ها منتشر نشد.

امروز، حدادعادل، در ادامه موضوع دخالت در انتخابات در گفتگوی با ایسنا اظها‌ر کرد:« در روزهای اخیر از دخالت دولتی‌ها در انتخابات مطلبی گفته بودم که بعد از آن موج تبلیغات وسیعی علیه بنده برپا شد. برخی‌ها با داستان‌سرایی، خاطراتی را نقل کردند و راست و دروغ را بر هم بافتند، که مایل به پاسخگویی آنها نیستم ولی این نکته را می‌خواهم تصریح کنم که من نگفته بودم در انتخابات تقلب شده است،‌ بلکه گفته بودم برخی مسئولان دولتی در روند انتخابات دخالت کرده و امکاناتی را در اختیار یک نامزد خاص قرار می‌دهند. شواهد و نمونه‌هایی نیز دارم که تقدیم وزیر کشور خواهم کرد.»

 

بازگشت به صفحه اول