اولین کنسرت چهره جهانی موسیقی ایران، در وطنش لغو ‎شد

زیتون– اولین کنسرت تور ایران کیهان کلهر که قرار بود امشب و فرداشب در سالن سیمرغ شهر نیشابور برگزار شود، لغو شده است. در حالی که گفته می شود این کنسرت تمام مجوزهای قانونی لازم را دریافت کرده است.

عصر ایران خبر داد در حالی مجوز این کنسرت لغو شده است که تمامی مجوزهای لازم برای برگزاری این کنسرت اعم از مجوز شورای تامین استان، اداره اماکن و وزارت ارشاد اخذ شده بود و صورتجلسه ی شورای تامین مبنی بر موافقت با برگزاری این کنسرت به رویت اعضای گروه رسیده بود. شنیده‌ها حاکی از آن است که دادستان نیشابور شخصا تصمیم گرفتتند که این کنسرت برگزار نشود.


هرچند اعضای گروه امیدوارند دیگر کنسرت‌ها از جمله کنسرت تهران و شهرستان‌های دیگر بدون بروز چنین مشکلاتی برگزار شود. کیهان کلهر ۲۴ اردیبهشت در یزد و ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت‌ماه نیز در سالن «انتظار» کرمانشاه اجرا خواهد داشت و در روز ۲۷ اردیبهشت‌ماه نیز با مردم خرم‌آباد دیدار می‌کند.

همچنین در روزهای اول، دوم، سوم، چهارم ، دهم، یازدهم و دوازدهم خرداد تالار وحدت تهران میزبان گروه خواهند بود. در این تور کنسرت، گروه «راح روح» نوای کمانچه‌ی کیهان کلهر را همراهی می‌کنند که نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی‌فرد (سنتور) و هادی آذرپیرا (تار) در آن ساز می‌زنند.

کیهان کلهر مدت زمان زیادی است که در ایران کنسرتی برگزار نکرده و خبر لغو اولین کنسرت، خبر خوشایندی برای او و گروهش نخواهد بود. گروهی که تصمیم دارد تور دوره ای خود را در ایران ادامه دهد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »