دعوت مادر مصطفی کریم بیگی برای شرکت در مراسمی به مناسبت زادروز او

زیتون– مادر مصطفی کریم بیگی، از کشته شدگانجنبش سبز، از همراهان این جنبش دعوت کرد تا در مراسمی به مناسبت زادروز او شرکت کنند.

به گزارش «زیتون» شهناز کریم بیگی در پستی در فیس بوک خود نوشت:

نازنیمان اگر بود ٣٣ ساله می‌شد
امسال برای زادروز مصطفای عزیزمان مراسم یادبودی به سبک و سیاق گذشته نخواهیم داشت، اما برای دوستانی که این سال‌ها چون مرهمی بر دل زخمی‌مان بودند، روز ٢١ اردیبهشت، ساعت ۵ تا ١٠ شب را در منزل می‌نشینیم. با قدم‌هایتان، ایستاده‌تر می‌شویم برای احقاق حقوقمان.
از طرف خانواده مصطفی کریم بیگی
آدرس: خیابان انقلاب، خ بهار جنوبی، بالاتر از سمیه، کوچه حمید صدیق، پلاک ٨ واحد ٢
مصطفی کریم بیگی متولد ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۲، در جریان اعتراض‌های مردمی پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، در روز عاشورای آن سال (۶ دی‌ماه ۱۳۸۸) در حوالی خیابان نوفل لوشاتو مورد اصابت گلوله نیروهای امنیتی از ناحیه سر قرار گرفت و جان باخت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

لاوروف، وزیر امورخارجه روسیه، در یکی از جلسات جانبی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفته است که روسیه کریمه را به اوکراین برخواهد گرداند اگر اوکراین کوشش نکند‌ که عضو ناتو

ادامه »

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲. دانشگاه لایدن. کنفرانس انجمن ایران‌شناسی اروپا. در پنلی درباره‌ی ادبیات فارسی، عنوان سخنرانی خانم سایه اقتصادی‌نیا چنین بود: «بلاغت

ادامه »

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده»

ادامه »