شوهر اعظم: از گل نازک تر به آنها نگفته ام
زیتون- شوهر اعظم، مردی که بیست و یک روز زن و دو دخترش را شکنجه کرده بود، می گوید بی گناه است و تا کنون از گل نازک تر به آنها نگفته.
او می گوید زن و بچه اش را خیلی دوست دارد، «اندازه دنیا» و زیر بار شکنجه کردنشان نمی رود «من از گل نازک‌تر هم به آنها نمی‌گویم.» شوهر اعظم در پاسخ به این سوال روزنامه ایران که « اما همسرت زخمی و بچه‌هایت هم  افسرده و کبود هستند و می‌گویند کار تو بوده» می گوید:« اصلاً به خاطر نمی‌آورم، حتماً‌ شیشه کشیده بودم و نفهمیدم. اگر این کار را کرده‌ام معذرت می‌خواهم. آزادم کنید جبران می‌‌کنم.»
او در ادامه وجود مزاحم های خیابانی را دلیل جلوگیری از خروج زن و بچه اش از خانه می داند اما معتقد است« آنها را زندانی نکردم.»

شوهر اعظم در این مصاحبه اعتراف می کند که همه زندگی از را معتاد بوده «حتی یک روز را به خاطر نمی آوردم که مواد مصرف نکرده باشم.» هر چند که مدتی است به سراغ شیشه رفته « همه نوع مصرفی داشتم اما شیشه راحت‌تر گیرم می‌آید و نیازی به زغال و اینجور چیزها ندارد، همه جا می‌شود راحت آن را کشید به خاطر همین سراغ شیشه رفتم.»

سرهنگ محمد بوستانی رییس پلیس مشهد در مورد این مرد و اعمال وحشیانه اش توضیح داد که محمد ۳۰ ساله پس از دستگیری منکر شکنجه خانواده‌اش شد و با اظهارات ضد و نقیض خود سعی کرد روند تحقیقات را منحرف کند. با این حال بعد از آشکار شدن ابعاد ماجرا قرار وثیقه ۲۰ میلیونی برای او به قرار بازداشت تغییر کرد.  این مرد با دستور معاون ناحیه ۴ دادسرای عمومی و انقلاب شهید بهشتی مشهد روانه زندان شد و بازجویی‌ها از او ادامه دارد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »