شوهر اعظم: از گل نازک تر به آنها نگفته ام
زیتون- شوهر اعظم، مردی که بیست و یک روز زن و دو دخترش را شکنجه کرده بود، می گوید بی گناه است و تا کنون از گل نازک تر به آنها نگفته.
او می گوید زن و بچه اش را خیلی دوست دارد، «اندازه دنیا» و زیر بار شکنجه کردنشان نمی رود «من از گل نازک‌تر هم به آنها نمی‌گویم.» شوهر اعظم در پاسخ به این سوال روزنامه ایران که « اما همسرت زخمی و بچه‌هایت هم  افسرده و کبود هستند و می‌گویند کار تو بوده» می گوید:« اصلاً به خاطر نمی‌آورم، حتماً‌ شیشه کشیده بودم و نفهمیدم. اگر این کار را کرده‌ام معذرت می‌خواهم. آزادم کنید جبران می‌‌کنم.»
او در ادامه وجود مزاحم های خیابانی را دلیل جلوگیری از خروج زن و بچه اش از خانه می داند اما معتقد است« آنها را زندانی نکردم.»

شوهر اعظم در این مصاحبه اعتراف می کند که همه زندگی از را معتاد بوده «حتی یک روز را به خاطر نمی آوردم که مواد مصرف نکرده باشم.» هر چند که مدتی است به سراغ شیشه رفته « همه نوع مصرفی داشتم اما شیشه راحت‌تر گیرم می‌آید و نیازی به زغال و اینجور چیزها ندارد، همه جا می‌شود راحت آن را کشید به خاطر همین سراغ شیشه رفتم.»

سرهنگ محمد بوستانی رییس پلیس مشهد در مورد این مرد و اعمال وحشیانه اش توضیح داد که محمد ۳۰ ساله پس از دستگیری منکر شکنجه خانواده‌اش شد و با اظهارات ضد و نقیض خود سعی کرد روند تحقیقات را منحرف کند. با این حال بعد از آشکار شدن ابعاد ماجرا قرار وثیقه ۲۰ میلیونی برای او به قرار بازداشت تغییر کرد.  این مرد با دستور معاون ناحیه ۴ دادسرای عمومی و انقلاب شهید بهشتی مشهد روانه زندان شد و بازجویی‌ها از او ادامه دارد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »