مشاوران املاک: برخی مناطق تهران از منهتن آمریکا گران‌تر هستند

حسام عقبایی، نایب‌ رییس اول اتحادیه مشاوران املاک گفت که متوسط قیمت مسکن در ترکیه کمتر از متوسط قیمت در تهران است.

او ادامه داد: «تهران مناطقی داریم که حتی از منهتن آمریکا و ونکوور هم گران‌تر است.»

عقبایی با اشاره به اینکه در ایران حدود هزار میلیارد تومان سرمایه سرگردان وجود دارد، از احتمال بالای جذب این سرمایه‌ها در بازار مسکن کشورهای همسایه و سایر کشورها خبر داد.

عقبایی هم ‌چنین از افزایش تبلیغات خرید و فروش مسکن در کشورهای دیگر و تهاتر ملک در ایران با ملک در سایر کشورها  از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای خبر داد./ایلناسعید عسگر قبل از حجاریان چه کسى را ترور کرده بود؟

محسن رفیق دوست در گفت‌وگویی با وب سایت آرمان ملی مدعی شد سعید عسگر٬ ضارب سعید حجاریان٬ در یک ترور دیگر نیز دست داشته است.

او در این رابطه توضیح داد :در آن زمان من با آقای علی ربیعی تماس گرفتم و سعید عسگر را به‌عنوان ضارب معرفی کردم. علی ربیعی هم تعجب کرد که چرا این کار را کردم. به برادر سعید حجاریان (مسعود حجاریان) که با من همکار بود صراحتا گفتم من می‌دانم این کار سعید عسگر بوده است چون چند روز قبل از آن نیز ابوالقاسم شفیعی را ترور کرده بود.»پلیس: مرز خسروی همچنان بسته است

محسن فتحی‌زاده٬ فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی٬ اعلام کرد که مرز خسروی همچنان بسته است.

او با بیان اینکه مرز خسروی فعلا شرایط بازگشایی ندارد گفت: در سه مرز دیگر هیچ مشکلی برای تردد وجود ندارد. اما آن زائرانی که به آن ها گفته شده بود که باید از مرز خسروی عبور کنند باید به مرز مهران مراجعه کنند./ایسنا


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول