نان سنگک ۳ هزار تومان شد

محمد امامی‌امین٬ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران٬ گفت: «سقف قیمت نان سنگک با ۲۵ گرم افزایش چانه ۳ هزار تومان شد.»

او افزود: : «نان سنگک ساده هزار تومان است و نان سنگک ویژه با ۲۵ گرم افزایش چانه و دو رو کنجد سه هزار تومان محاسبه شده است و سقف قیمت ما برای نان سنگک سه هزار تومان است.»

محمد امامی‌امین ادامه داد: «به دلیل افزایش قیمت طی سال‌های گذشته از وزن چانه نان‌های بربری، تافتون و دیگر نان‌های سنتی کم شده بود که ما نسبت به افزایش چانه نان و ساماندهی قیمت‌ها اقدام کرده‌ایم.»/ایرناآزادى نوشیدن مشروبات الکلی براى تماشاچیان جام جهانى ۲۰۲۲ قطر

قطر می‌گوید نوشیدن الکل در طول رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در این کشور آزاد خواهد بود.

رییس کمیته برگزار کننده این مسابقات روز پنج‌شنبه ۲۶ سپتامبر به خبرنگاران گفت که هواداران کشورهای مختلف در طول رقابت‌های جام جهانی می‌توانند به نوشیدنی‌های الکلی دسترسی داشته باشند. همچنین این کشور در نظر دارد از کشتی‌های کروز برای رفت و آمد هواداران در طول این رقابت‌ها استفاده کند.

ناصر الخاطر، مدیر اجرایی جام جهانی ۲۰۲۲ همچنین قول داده است که منعی برای هواداران کشورهایی چون بحرین، عربستان سعودی، امارات و مصر برای حضور در این کشور وجود نداشته باشد./یورونیوزهشدار اتحادیه اروپا: در صورت اجرای گام چهارم، از برجام خارج می‌شویم

سه کشور اروپایی امضاء‌کننده برجام اعلام کرده‌اند در صورت اجرای گام چهارم ایران در کاهش تعهدات هسته‌ای، از برجام خارج خواهند شد.

گاردین نوشت که اتحادیه اروپا به‌صورت خصوصی به ایران هشدار داده که در صورت ادامه کاهش تعهدات از سوی ایران تا ماه نوامبر (آبان) از توافق هسته‌ای خارج خواهد شد».

اتحادیه اروپا تصریح کرده است اگر گام بعدی ایران «به شکل چشمگیری» تعهدات ایران را کاهش داد، مسئله عدم پایبندی ایران به سازوکار رسمی حل اختلاف ارجاع خواهد شد./عصر ایراندیوان عدالت اداری دستور تخریب ویلای داماد شمخانی را صادر کرد

دیوان عدالت اداری ایران رای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری لواسان مبنی بر تخریب ویلای داماد علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، را تأیید کرد.

اگر چه محسن قائمی‌نسب، مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری، گفت که این حکم قابل تجدیدنظرخواهی است.

از سال گذشته موضوع ویلای حسن میرمحمدعلی، داماد علی شمخانی، در لواسان خبرساز شده است.

بر اساس اسناد منتشر شده، این ملک که بخشی از «باغ حکمت» و متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام بوده، سال ۸۹ به هادی و هانی میرمحمدعلی و فاطمه حسینی، نماینده تهران در مجلس، فروخته شده است.

هانی میرمحمدعلی، همسر فاطمه حسینی است. هادی میرمحمدعلی، برادر هانی است./خبرگزاری تسنیم


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول