خرید نوزاد با شناسنامه؛ قیمت ۱۰۰ میلیون

زن آرایشگری که با همدستی شوهر خود و دو زن دیگر، باند خرید و فروش اینترنتی نوزادان راه‌اندازی کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شده است.

بنا بر این گزارش اخیرا در تلگرام و اینستاگرام آگهی «فروش نوزاد با شناسنامه، فقط ۱۰۰ میلیون تومان» منتشر شد.

بنا بر این گزارش ماموران در پوشش خریدار نوزاد با فروشندگان تماس گرفته و قرار ملاقات گذاشته شد اما وقتی زن و مرد جوانی با یک نوزاد دختر در محل حاضر شدند ماموران پلیس آن‌ها را دستگیر کردند.

در این گزارش آمده متهمان نوزادان را از زنان با توانایی مالی پایین یا زنانی که ناخواسته باردار شده بودند، می‌خریدند و با قیمت بالاتری می‌فروختند./روزنامه ایرانپگاه آهنگرانی ممنوع الخروج شد

پگاه آهنگرانی، بازیگر سینما و تئاتر ایران، از ممنوع الخروجی خود به دلیل پرونده مربوط به «حوادث پس از انتخابات ۸۸ » خبر داده است.

پگاه آهنگرانی به عنوان داور به دعوت جشنواره‌ «باتومی» گرجستان، قرار بود به گرجستان سفر کند اما متوجه شد که ممنوع الخروج شده است.
او خبر ممنوع الخروجی‌ خود را تایید کرده و این موضوع را «به دلیل پرونده‌ای که بعد از حوادث ۸۸ در قوه قضائیه داشته‌» مربوط دانسته است.

پگاه آهنگرانی گفت که به موجب این پرونده «به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود و به نظر می‌رسد با تغییرات اخیر در قوه قضائیه اکنون حکم در پروسه اجرا قرار گرفته است.»/ایسنااولین اظهار نظر نماینده بازداشت شده٬ پس از آزادی

فریدون احمدی٬ پس از تودیع وثیقه ده میلیارد تومانی و آزادی٬ گفت: «بازداشت من و آقای عزیزی به دلیل عدم تودیع وثیقه بوده است اگر ما وضعمان خوب بود وثیقه را به سرعت پرداخت می‌کردیم.»

او درباره منبع تامین وثیقه اضافه کرد: «بخشی از آن مال خودم بوده و بخشی مربوط به یکی از دوستان بوده است.»

ریدون احمدی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان و ابهر چهارشنبه گذشته در ارتباط با پرونده خودروسازی سایپا بازداشت شدند و روز شنبه با تودیع وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزاد شدند./ایسنا


خبرهای روز گذشته را اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول