تمایل محسن رضایی به تشدید تنش با عربستان

زیتون- محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود نوشت که «عربستان از مرز شرارت عبور کرده و به مرز دیوانگی رسیده» و «باید تنبیه» شود.

به گزارش «زیتون» رضایی این مطلب را در واکتش به بیانیه «ضد ایرانی» سازمان همکاری‌های اسلامی نوشته و افزوده «در تاریخ این اجلاس چنین اهانتی به ایران نشده بود.»

وی نوشته «رفتار عربستان سعودی از مرز شرارت به مرز دیوانگی رسیده است و اگر این دیوانه شرور تنبیه نشود، این اهانت‌ها ادامه خواهد داشت.»

برخی از فرماندهان سپاه و محافظه‌کاران از سیاست دولت حسن روحانی در برخورد با عربستان سعودی انتقاد دارند و خواستار اتخاذ سیاستی «محکم‌تر» در مواجهه با ریاض هستند.

روابط تهران و ریاض در پی تحولات یمن٬ بحرین٬ سوریه و عراق تیره‌تر از گذشته شده و طرفین یکدیگر را متهم به دخالت در امور کشور‌های مذکور می‌کنند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »