بانی‌فیلم اشاعه  دروغ  كرده است 

در جشنواره کن نامی از فرهادی و رسول‌اف برده نشد

زیتون- یک روزنامه نگار حوزه سینمایی و منتقد سینمای ساکن پاریس به خبر سایت «بانی فیلم» واکنش نشان داد و آن‌ را دروغ خواند.

1693296
به گزارش «زیتون» شهاب عموپور، روزنامه نگار و منتقد سینما در فیس‌بوک خود در واکنش به خبر بانی فیلم که در آن ادعا شده بود در کنفرانس مطبوعاتی جشنواره کن فیلم “فروشنده” اصغر فرهادی و آخرین ساخته محمد رسول‌اف در هبچ بخشی پذیرفته نشدند، نوشت: «در این کنفرانس مطبوعاتی نه نامى از فرهادی به میان آمد و نه رسول‌اف. اصلا درشان مدیران یک فستیوال ممتاز جهانى نیست که در کنفرانس خبرى اعلام کنند که از فلانی و […] فیلم نپذیرفته‌ایم.»
عموپوربا بیان این‌که خبرنگار بانی فیلم در فرانسه گاه با نام واقعی، گاه با عنوان خبرنگاری که وجود خارجی ندارد و گاه بی‌نام؛ معجونى از درست و غلط و حب و بغض و مهر و کینه را در قالب یادداشت یا گزارش به خواننده آن سوى آب قالب می‌کند، در ادامه نوشت: «دایره تخیلات دِماغی که کوچک و قلب که پر از کینه باشد، همین می‌شود. می‌شود اشاعه دروغ و انتشار نادرست خبر و حال‌گیرى از جان به نیمه رسیده‌ى سینما و همین چند فیلمسازی که هنوز در محافل معتبر سینمایی اروپا معتبرند و آقای خبرنگار می‌خواهد هر از چندى زخمى بر آن‌ها بزند.»
بانی فیلم در گزارش مختصری از کنفرانس مطبوعاتی جشنواره کن نوشته بود: «در این نشست همچنین اعلام شد که فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی و آخرین ساخته محمد رسول‌اف در هبچ بخشی پذیرفته نشدند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بانی‌فیلم اشاعه  دروغ  كرده است 

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »