گرد و خاک مدارس آبادان و خرمشهر را تعطیل کرد

زیتون– به دلیل حجم بالای گرد و خاک معلق مدارس شیفت بعد از ظهر در آبادان و خرمشهر تعطیل شدند.
1855059به گزارش  مهر، به دلیل حجم بالای گرد و خاک معلق در هوای امروز آبادان، روابط عمومی اداره آموزش و پرورش آبادان طی اطلاعیه ای تعطیلی مدارس مقاطع مختلف درسی در شیفت بعد از ظهر را اعلام کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان نیز میزان گرد و خاک معلق در هوای امروز سه شنبه این شهرستان را ۱۲ برابرحد مجاز ثبت شده عنوان کرد.

وی از شهروندان به ویژه کودکان و مبتلایان به بیماریهای تنفسی خواست تا به دلیل وجود گرد و خاک موجود از خروج غیر ضروری خودداری کنند.

رئیس اداره هواشناسی آبادان نیز گفت: به دلیل بالا بودن ضریب حرارتی جو، طی امروز تا اواخر روز جمعه احتمال وقوع طوفانهای تندری و تندبادهای لحظه ای در مناطق مختلف استان خوزستان وجود دارد.

سعید ابراهیمیان افزود: علاوه بر آن شدت وزش بادهای قابل ملاحظه تا نسبتا شدید برای امروز در آبادان و خرمشهر و برخاستن گرد و خاک و غبار وجود دارد.

وی اظهار کرد: احتمال می رود گرد و خاک ها تا اواخر وقت امروز ادامه یابد که احتمال بارندگی نیز در امشب وجود دارد.

به گفته وی بیشترین دمای هوای شهرهای آبادان و خرمشهر ۳۲ و کمترین آن ۲۲ درجه سانیتگراد، بیشترین رطوبت ۵۸ و کمترین آن ۵۱ درصد، شدت وزش باد نیز ۶۲ کیلومتر بر ساعت است. دید افقی نیز به ۵۰۰ متر می رسد.

همچنین فرمانداری خرمشهر نیز از تعطیل شدن نوبت بعدازظهر مدارس این شهرستان برای امروز خبر داد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »