هشدار بریتانیا به جمهوری اسلامی ایران درباره استفاده از دوتابعیتی‌ها

جرمی هانت، وزیر خارجه بریتانیا در سفر به تهران گفت که من این موضوع را برای مقام‌ها روشن کردم که اگر ایران بخواهد از موضوع دو تابعیتی‌ها به عنوان اهرم فشار سیاسی استفاده کند برایش پیامدهایی خواهد داشت و بریتانیا اجازه نخواهد داد که چنین چیزی اتفاق بیافتد و هزینه‌ای نداشته باشد.

Risultati immagini per ‫جرمی هانت‬‎

بع گفته وزیر امور خارجه بریتانیا « از نظر ما این شرایط را نمی‌توان ادامه داد. فقط هم مسئله نازنین زاغری نیست، افراد دیگری هستند که خانواده‌هایشان خواسته‌اند نامشان را اعلام نکنیم. هیچ کشوری در دنیا نباید فکر کند که اگر چیزی را از کشوری دیگر می‌خواهد باید شهروندانش را زندانی کند و این غیر قابل قبول است.»
ارتش ایران : صحبت شناورهای آمریکایی را شنود می کنیم

دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران به تلویزیون عربی زبان جمهوری اسلامی ایران گفته است: حضور شناورهای آمریکایی در منطقه ما به‌شدت زیر ذره‌بین ماست و از زمین و هوا رصد می‌شوند و تمام صحبت‌هایشان شنود می‌شود.


 
کشتار دسته جمعی گرازها با سیم برق لخت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست رشت خبر داد که فردی که با کارگذاشتن سیم برق لخت و استفاده از یک دستگاه موتور برق، نسبت به کشتار ۱۸ راس گراز وحشی اقدام ‌کرده بود به سه سال حبس محکوم شد./ایسنا 


طرح مجلس برای استیضاح ظریف در حال تدوین است

حاجی دلیگانی نماینده اصولگرای مجلس اعلام کرد که طرح مجلس برای استیضاح ظریف حال تدوین است و قرار است در روزهای آینده برای این طرح امضاء جمع آوری شود.

با توجه به اینکه ظریف در چند روز گذشته اظهاراتی درباره وجود پولشویی گسترده در کشور عنوان کرده بود به وی تا امروز سه شنبه ۲۹ آبان فرصت داده شده بود که مدارک خود را در این باره در اختیار نمایندگان قرار دهد.

ظریف در این باره گفت که مستندات این اظهارات در دسترس مردم است و نیازی به ارائه آن نیست .


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

بازگشت به صفحه اول