????زنده|پلیس دانمارک سه‌عضو الاحواز را در این کشور بازداشت کرد

 

 

 

 

مدیر عامل هما: بخشی از هواپیماهای تحریمی زمین‌گیر هستند

فرزانه شرفبافی، مدیرعامل ایران‌ایر گفته است که بخشی از هواپیماهایی که در فهرست تحریم آمریکا قرار دارد، «سال‌هاست که زمینگیر شده‌اند».

شرفبافی گفت که ناوگان هما (هواپیمایی جمهوری اسلامی) هیچ مشکلی در زمینه سوخت‌رسانی ندارد. ایران‌ایر از جمله شرکت‌هایی است که در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار دارد. علاوه بر این لیستی از بیش از ۶۰ فروند هواپیمای ایران هم با مشخصات کامل در این فهرست دیده می‌شود.


پلیس دانمارک سه‌عضو الاحواز را در این کشور بازداشت کرد


 آمریکا بندر  چابهار را از تحریم معاف کرد

مایک پومپئو، وزیر خارجه آن کشور تصمیم گرفته است که به منظور کمک به توسعه افغانستان و حفظ مسیر ارتباطی جهت ارسال اقلام بشردوستانه به ایران، بندر چابهار واقع در جنوب شرق ایران و طرح توسعه آن را از شمول تحریم‌ها معاف کند.

معافیت چابهار به معنی ادامه حمل و نقل واردات و صادرات افغانستان از طریق این بندر و همچنین تسهیلات واردات کالاهای غیرتحریمی برای ایران به خصوص اقلام بشردوستانه شامل مواد غذایی، دارو، وسایل و تجهیزات بهداشتی و پزشکی و مواد کشاورزی است.

 مجلس نمایندگان آمریکا به دمکرات‌ها رسید

در آمریکا، دموکرات‌ها پس از هشت سال توانستند اکثریت مجلس نمایندگان را از آن خود کنند.
با این حال نتایج انتخابات میان دوره‌ای آمریکا نشان می‌دهد حزب جمهوری‌خواه همچنان اکثریت خود در مجلس سنا را حفظ کرده‌است.


خبرهای روز گذشته را از اینجا بخوانید

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در روزهایی که بحث بر سر شرکت کردن یا نکردن در انتخابات گرم است، لازم دیدم دلایل خودم را برای تحریم انتخابات بیان کنم چراکه مباحثه بین دو سر رادیکال طیف(مدافعان مشارکت همیشگی و مدافعان

ادامه »

چرا رای می‌دهم؟ پس از جنبش زن زندگی آزادی، تصور من بر این بود که رای دادن دیگر بی‌معنی است، اما امروز معتقدم که

ادامه »

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه

ادامه »