تجمع دانشجویان پذیرفته شده در رشته پزشکی مقابل دانشگاه آزاد

زیتون– امروز دانشجویان بلاتکلیف پذیرفته شده در رشته پزشکی مقابل دانشگاه آزاد تجمع کردند.

اگرچه که این دانشگاه از معترضان خواست که برای پیگیری وضعیت خود به این دانشگاه مراجعه نکنند و اعلام کرد که تصمیم نهایی درباره آنان ازطریق وب‌سایت مرکز سنجش اعلام می‌شود.

در هفته‌های گذشته به هزاران نفر از دانشجویان رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شده که امکان ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی را ندارند.

براساس گزارش‌ها این دانشجویان به صورت ذخیره پذیرفته شده و پس از مدتی برای ثبت نام دعوت شده بودند و حتی کلاس‌های برخی از آنان پس از اخذ شهریه در مهرماه سال جاری آغاز شده بود.

با این حال به این دانشجویان اعلام شده که آنان «اشتباهاً» پذیرش شده‌اند و به علت اختلال در روند پذیرش، ثبت‌نام آنها باطل شده است.

پس از انتشار اخبار در این حوزه٬ محمد مهدی طهرانچی، سرپرست دانشگاه آزاد، اعلام کرد که هفت تن از از روسا و معاونان آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل این «تخلف» عزل شده‌اند.

در حالی که برخی از نمایندگان از بلاتکلیفی ۲۲ هزار دانشجو خبر داده‌اند، رییس دانشگاه آزاد در جلسه با نمایندگان مجلس تعداد این دانشجویان را ۵۸۰۰ نفر اعلام کرده است.

طهرانچی پیشتر گفته بود که این دانشگاه به دنبال توزیع این دانشجویان در واحدهای دانشگاه آزاد است.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در توئیتر روبات‌ها تقریبا از عهده‌ی تمام کارهای یک انسان بر می‌آیند. آن‌ها به صورت خودکار مکالمات عمومی تولید می‌کنند و به پیام‌ها جواب می‌دهند. روبات‌ها در مباحث سیاسی از مواضع سیاستمداران حمایت و هم‌زمان صدای مخالفان را سرکوب می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو می‌توان با هدف «ایجاد اجماع» و یا ایجاد «توهم حمایت عمومی» از یک ایده یا یک سیاست یا سیاست‌مدار از آن‌ها بهره گرفت…

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »