حمله نیروهای امنیتی به منزل علی‌اصغر غروی

زیتون– وب‌سایت ندای آزادی٬ نزدیک به نهضت آزادی٬ خبر داد که صبح امروز (سه شنبه)  منزل علی‌اصغر غروی٬ عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و مسئول شاخه اصفهان٬ مورد هجوم قرار گرفت.

بر اساس این خبر امروز از ۸ بامداد تا ساعت ۳ بعد از ظهر، منزل علی‌اصغر غروی عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران مورد هجوم قرار گرفت و حاصل سالها مطالعه و تحقیق در علوم قرآنی از او و پدرش و تمام آثاری که با مجوز ارشاد در طول سالها به چاپ رسیده بود و تمام ابزارهای فنی مثل کیس ها و کامپیوتر و لب تاب ها و آلبومهای عکس و دست نوشته ها و الواح فشرده و فیلم ها و نوارهای کاست را با خود بردند.

نیروهای امنیتی که برای این منظور به منزل غروی هجوم برده بودند٬ حکمی به این منظور ارائه نکرده بودند.

نیروهای امنیتی در جریان این حملهدرهای چوبی ورودی و واحدهای داخل را همه با دیلم شکستند، به یکی از زنان میهمان دستبند زدند و کلاً خانمها عاطفه ورپایی، الهام فردوسی زاده، بهناز محسنی، هاجر مالکی پور و آقایان امید سلیمانی و محمد شمس را دستگیر کردند.

تاکنون از نهاد دستگیر کننده و دلیل این دستگیری اطلاعی نیست.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ما امیدواریم پزشکیان رئیس‌جمهور شود اما نگرانی‌هایی داریم: ۱- صیانت آراء برایمان مهم است که قدرت‌طلبان دوباره مثل ۸۸ تقلب نکنند. چرا نباید ، اتفاقات ۸۸ تکرار شود؟ بدون شک تکرار اتفاقات تلخ ۸۸ ،

ادامه »

شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی (بخوانید آقای خامنه‌ای، نگهبان قدرتمند جمهوری اسلامی ) مطابق معمول همیشه و با اعلام لیست نامزدهای انتخاباتی ریاست‌جمهوری،

ادامه »

«هر لحظه به شکلی بت عیار بر آمد/ هر دم به لباس دگر آن یار بر آمد/ گه پیر و

ادامه »