مسئولیت جدید وزیر کشور


دادستان تهران: یک روز قبل از تشکیل پرونده متهم سکه ثامن از کشور خارج شد


درخواست پناهندگی یکی از کارکنان نهاد ریاست جمهوری در سوییس

یک منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری در پی انتشار مطلبی مبنی بر درخواست پناهندگی یکی از کارکنان نهاد ریاست جمهوری در سفر به سوییس اعلام کرد: فرد مذکور یکی از کارکنان اداره تشریفات بوده که ۴۵ روز پیش برای پیگیری امور اداری عادی به سوییس اعزام شده و در مهلت مقرر به کشور بازنگشته./ایرنابرگزاری جلسه‌ غیرعلنی برای بررسی بحران ارزی در ایران

روز یکشنبه جلسه‌ای غیرعلنی برای بررسی بحران ارزی در ایران برگزار خواهد شد. به گزارش تسنیم  قرار است رئیس‌کل بانک مرکزی، وزیران کشور، اطلاعات، اقتصاد و صنعت در این جلسه حضور داشته باشند.


 کنسولگری آمریکا در بصره تعطیل شد

دولت  آمریکا به خاطر آنچه تهدیدات امنیتی از جانب حکومت ایران و گروه‌های تحت حمایت آن اعلام کرده، کنسولگری خود در بصره عراق را تعطیل خواهد کرد و دیپلمات‌های شاغل در این محل را از بصره خارج می‌کند.

Risultati immagini per ‫کنسولگری آمریکا در بصره‬‎

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، اعلام کرد که دستور این تعطیلی را  مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا صادر کرده است.

کنسولگری آمریکا در بصره در شهریور ماه گذشته با خمپاره مورد حمله قرار گرفت و وزارت خارجه آمریکا ایران را در این خصوص مسوول دانست.مصرف مشروبات الکلی تقلبی در کرج جان ۳ نفر را گرفت

رییس اورژانس البرز اعلام کرد :طی ۷۲ ساعت گذشته ۲۵ نفر در کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی تقلبی مسموم و به بیمارستان مراجعه کرده‌اند و سه نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند.


جزئیات جدید از حادثه تروریستی اهواز

بازگشت به صفحه اول