سخنگوی حزب کارگزاران:

هیچ ائتلافی با اصولگرایان طراحی نشده است

زیتون: سخنگوی حزب کارگزاران درباره احتمال ائتلاف جریان اصلاح‌طلب با اصولگرایان گفت: هیچ ائتلافی با اصولگرایان طراحی نشده است و فقط پیش‌بینی شده که چنانچه در حوزه‌ای نیروهای افراطی در معرض انتخاب احتمالی قرار گرفتند،‌ با کاندیداهای اصولگرای میانه ائتلاف کنیم و از یک اصولگرای معتدل حمایت کنیم.

حسین مرعشی در مورد نحوه مواجهه متقاضیان کاندیداتوری با اعلام نظر شورای نگهبان، گفت: از دوستان اصلاح‌طلب درخواست می‌کنیم در صورتی که صلاحیت‌شان تأیید شد، به وحدت اصلاح‌طلبان بپیوندند و کسانی هم که صلاحیت‌شان به تأیید نرسید، به یاری و کمک دیگر دوستان خود بشتابند.

به گزارش ایسنا٬ او همچنین با تأکید بر «لزوم مشارکت پرشور مردم در انتخابات پیش‌رو» و  این‌که «مردم نباید به هیچ وجه صندوق‌های رأی را ترک کنند»،‌ خاطرنشان کرد: همه مسیر اصلاحات کشور و تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام و حل مشکلات مردم و همچنین تحقق مطالبات محقق نشده، فقط صندوق‌های رأی است.

وی در شرایطی از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت می‌کند که ۲۷ دی ماه به خبرگزاری ایلنا گفته بود ۹۹ درصد اصلاح‌طلبان رد صلاحیت شده‌اند و « فقط ۳۰ اصلاح طلب برای دهمین دوره انتخابات مجلس در سراسر کشور تایید شدند.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سخنگوی حزب کارگزاران:

میانجی‌گری چین  میان عربستان سعودی و ایران از یک سال پیش با عربستان سعودی به بحث گذاشته شده بود. معلوم نیست کدام کشور این پیشنهاد را در ابتدا با دیگری به‌گفتگو گذاشته اما هردو حد

ادامه »

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در

ادامه »