خبر رییس دفتر رییس جمهوری از تغییرات هیئت دولت

زیتون– محمود واعظی٬ رییس دفتر رییس جمهوری٬ انجام تغییرات در کابینه دوازدهم را تائید کرد.

او در حاشیه جلسه هیئت دولت در خصوص «جوان گرایی در دولت» گفت «اعضای محترم کابینه با توجه به شرایط جدید خروج آمریکا از برجام باید برنامه های خوبی داشته باشند و بخشی از اعضای کابینه که رئیس جمهور مشغول فکر و تامل درباره آنها هستند، در زمان لازم تغییر کنند.»

رییس دفتر حسن روحانی اشاره‌ای به زمان این تغییرات و افرادی که تغییر می‌کنند، نکرد اما انجام تغییرات در تیم اقتصادی دولت را تائید کرد.

پیشتر چندین تن از ائمه اجمعه از جمله کاظم صدیقی از رییس جمهوری خواسته بودند تا در مواجهه با بحران اقتصادی برخی از وزرای خود را تغییر دهد.

کاظم صدیقی هشتم تیرماه در خطبه‌های نماز جمعه تهران، «مسئولان» را متهم کرد که «جهادی عمل نکردند و انگیزه‌ای نداشتند» و «تنها اتلاف فرصت‌ها کردند تا اینکه کار به اینجا رسید.»

این روحانی منتقد دولت با اشاره به اینکه «مسأله فشار یک واقعیت است و مردم بابصیرت هم می‌دانند فشار از کجاست» گفت: «نیاز به ترمیم کابینه دولت وجود دارد؛ وقت کم است و باید سریع‌ترین اتفاق بیفتد؛ زود کابینه خودتان را ترمیم کنید.»

همزمان حمیدرضا حاج بابایی و احمد امیرآبادی فراهانی، دو تن از نمایندگان اصولگرای مجلس نیز در مصاحبه‌های جداگانه با وب‌سایت خانه ملت ارگان خبری مجلس٬ خواستار تغییراتی در تیم اقتصادی دولت شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به آن بخشیده‌اند. اندیشه‌های قومیت‌گرا که خود را از نظر سیاسی در

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در ایران می‌گذرد. این فیلم

ادامه »

شریعت همچون شریعه (آبشخور رودخانه) صفا و خلوص خود سرچشمه را در بستر تاریخ با رنگ و رسوبات آداب و

ادامه »