سالهای احمدی نژادی را فراموش نمیکنیم

اعتراض نمادین اصلاح طلبان مازندران به سفر احمدی نژاد

زیتون- جمعی از شهروندان مازندرانی با امضای بیانیه ای به سفر احمدی نژاد به آمل اعتراض کرده اند. در این بیانیه آمده است:« ما جمعی از شهروندان استان مازندران با امضای این طومار مراتب اعتراض خود را به حضور ایشان به عنوان سرحلقه یک سیستم مدیریتی که کشور را در داخل به ورطه ی رکود تورمی و فساد سازمان یافته و علم گریزی سوق داد و در سیاست خارجی نیز با اتخاذ تصمیمات خلق الساعه و افراط گرایانه موجبات تحمیل ظالمانه ترین تحریم ها و انزوای کشور و خطر بروز جنگ را فراهم آورد اعلام می داریم.»

متن طومار شهروندان مازندرانی در اعتراض به سفر احمدی نژاد را به گزارش «زیتون» در ادامه بخوانید:

باسمه تعالی

مردمان شریف مازندران!

خبری کوتاه طی روزهای اخیر در فضای مجازی دست بدست می شد!
محمود احمدی نژاد برای شرکت در مراسم یکی از شهدای آملی مدافع حرم به آمل می آید، هرچنددر ابتدا این خبربه عنوان ابزاری برای خودنمایی دوباره ی رییس دولت سابق تصور می شد اما با گذشت زمان و پوشش این خبر توسط رسانه های کشوری ،توجه کنشگران سیاسی و اجتماعی به این موضوع جلب شد و ظاهرا جدی بودن این اتفاق مسلم به نظر می رسد و جناب ایشان در روز نوزدهم فروردین جاری وارد آمل خواهند شد.
پیش از این نیز در سال ۹۲ حضور احمدی نژاد در بابل حساسیت برانگیز شده بود و حتی برخی اتفاقات آن مراسم موجبات عزل فرماندار بابل را فراهم نمود.
ما جمعی از شهروندان استان مازندران با امضای این طومار مراتب اعتراض خود را به حضور ایشان به عنوان سرحلقه یک سیستم مدیریتی که کشور را در داخل به ورطه ی رکود تورمی و فساد سازمان یافته و علم گریزی سوق داد و در سیاست خارجی نیز با اتخاذ تصمیمات خلق الساعه و افراط گرایانه موجبات تحمیل ظالمانه ترین تحریم ها و انزوای کشور و خطر بروز جنگ را فراهم آورد اعلام می داریم.

با تاکید بر این نکات:

۱.اصول و پرنسیب های اصلاح طلبانه اجازه ی جلوگیری از حضور محمود احمدی نژاد و سخنرانی وی را نخواهد داد

۲.ما معتقدیم جناب ایشان قبل از حضور در یادمان شهدای گرانقدرمان , می بایست پاسخگوی اعمال و خسارت های سنگین و گاه جبران ناپذیر دوران مدیریتیشان در دستگاه اجرایی کشور(از جمله فساد های گسترده وسازمان یافته،تکلیف چندصدمیلیارد دلار درآمد نفتی،سقوط بی سابقه ارزش پول ملی،تورم افسارگسیخته،اجرای طرح تحول اقتصادی و نظام پرداخت یارانه ها به بدترین شکل ممکن،تحریک نظام بین الملل به اتخاذراهکارهای تقابل گرایانه علیه ملت ایران،رشد سرسام آور نقدینگی ،بکار گیری مدیران ناکارآمد و بی برنامه و… ) باشند .

۳.به خودمان،به اقشار مختلف جامعه هشدار می دهیم که تکرار پوپولیسم هر لحظه به اشکال گوناگون امکان پذیر می باشد.وضعیت نامساعد اجتماعی و اقتصادی،بحران های روان شناختی و …جملگی احتمال وقوع فاجعه ای با عنوان دروغین اشرافیت ستیزی و ساده زیستی را انذار می دهد.

تا کنون ۴۰۰ نفر از شهروندان مازندارن این بیانیه را امضا کرده اند و همچنان تعداد امضا ها رو به افزایش است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سالهای احمدی نژادی را فراموش نمیکنیم

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »