زیتون– ناصر محمودی‌فرد، مدیر پیشین مجموعه ورزشی آزادی٬ در خصوص علت برکناری‌اش گفت: «سازمان به خاطر ورود خانواده‌ها به آزادی تحت فشار بود.»

با وجود گزارش‌ها از لغو پخش بازی فوتبال میان تیم‌های ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی تهران و ممانعت ماموران نیروی انتظامی از ورود تماشاگران به داخل استادیوم٬ سرانجام درهای ورزشگاه بعد از ۴۰ سال به روی خانواده‌های ایرانی گشوده شد.

چند ساعت قبل از شروع این بازی٬ خبرگزاری‌های در ایران گزارش کردند که با وجود فروش دستکم ۱۰ هزار بلیت٬ پخش این مسابقه لغو شده است.

خبرگزاری ایرنا نیز در گزارشی از «پاسکاری» نهادها در زمینه پذیرفتن مسئولیت لغو این برنامه خبر داد و بعد در گزارش دیگری نوشت که با «پیگیری دولت»٬ این مشکل رفع شد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران نیز اعلام کرد که استانداری مانعی برای پخش بازی در ورزشگاه آزادی نمی‌بیند و با لغو آن «مخالف» است.

پس از آن انتقاد برخی مراجع تقلید از جمله مکارم شیرازی و دادستان کل کشور نسبت به موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها منتشر و ناصر محمودی‌فرد٬ مدیر مجموعه ورزشی آزادی برکنار شد.

محمودی‌فرد در این رابطه به وب‌سایت اعتماد آنلاین گفت که برخلاف شایعات مطرح شده علت برکناری او نه به دلیل مشکلات اداری که به علت ورود زنان به ورزشگاه‌ها بوده است.

 

بازگشت به صفحه اول