هفته‌نامه یا‌لثارات از این هفته دوباره منتشر می‌شود

زیتون- مدیر مسئول هفته‌نامه یالثارات که مجوز آن دی ماه سال پیش لغو شده بود، گفته است که این هفته‌نامه از سه روز دیگر به صورت موقت منتشر خواهد شد.

عبدالحمید محتشم، مدیرمسئول هفته‌نامه یالثارات، ارگان انصار حزب‌الله به تسنیم گفته است که با رای دادگاه، مجوز انتشار موقت این هفته‌نامه را دریافت کرده است.

هنوز وزارت ارشاد در این باره اظهارنظری نکرده است. مجوز فعالیت و انتشار هفته‌نامه یالثارات دی سال پیش با رای اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات لغو شد.

مجوز این هفته‌نامه با توجه به تبصره ۲ ماده ۶ قانون مطبوعات (اشاعه فحشا ومنکرات و انتشار عکس ها و تصاویر و مطالب خلاف عفت عمومی) لغو شده بود.

محتشم گفته است که از مراجع قضایی خواسته بود تا زمان برگزاری دادگاه، این هفته‌نامه را به طور موقت چاپ کند. قرار است دادگاه این هفته‌نامه اردیبهشت امسال برگزار شود. مدیر مسئول هفته‌نامه یالثارات همچنین گفته است که این نشریه از معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری شکایت کرده است.

یالثارات پیش از توقیف، در یکی از شماره‌های خود شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور ایران را همپالگی برخی از فعالان حقوق زنان معرفی کرده بود.

یالثارات در این مطلب، با تیتر دیوار شکسته و زن سلیطه، از حسن روحانی رئیس جمهور به خاطر مسلط کردن چنین مسئولی بر گردن زنان انتقاد کرده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و شادی این‌جا بود. او نشانی همه‌ی پیچ و خم‌های تاریخ این

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید که آن فیلم در

ادامه »

انقلاب مشروطه مهم‌ترین اتفاق سیاسی تاریخ معاصر ایران است که مرز سیاسی و اجتماعی بین ایران قدیم و جدید را

ادامه »