آیت الله خامنه ای، تلویحاً هاشمی رفسنجانی را به «خیانت» یا « ناآگاهی » متهم کرد

زیتون – آیت الله خامنه ای با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را «دنیای مذاکره» می دانند و نه «موشک»، گفت421909921_98793_9983344288684659758: «اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.»

رهبر انقلاب، در دیداری که به مناسبت سالروز تولد فاطمه زهرا با جمعی از مداحان داشت آزمایش موشکی سپاه پاسداران را موجب خرسندی ملت هایی خواندند که از آمریکا و رژیم صهیونیستی، دلشان خون است اما کاری از دستشان بر نمی آید و افزود :«دشمنان مدام در حال تقویت توان نظامی و موشکی خود هستند در این شرایط چطور می گوییم روزگار موشک گذشته است»

آیت الله خامنه ای این حرفها را شبیه حرفهای برخی اعضای دولت موقت دانست که اوایل انقلاب می‌گفتند جنگنده های اف – ۱۴ را که خریده‌ایم به امریکا پس بدهیم، به دردمان نمی‌خورد.

هرچند رهبر ایران در این سخنرانی تنها به «برخی اعضای دولت موقت» اشاره کرد، ولی این هاشمی رفسنجانی بود که اخیرا تمرکز بر قوای نظامی را خطا دانسته بود.

هاشمی رفسنجانی پنجم نوروز امسال با انتشار پیامی در تویتر نوشته بود « دنیای فردا را دنیای گفتمان هاست و نه موشک ها»

 

رهبر جمهوری اسلامی در بخشی دیگر از اظهارات خود که توسط پایگاه اطلاع رسانی رسمی او منتشر شده است،  با تاکید بر «اقتصاد مقاومتی»، تکرار حرفها و شعارها،  را کسالت بار دانسته و افزود که  هنگام «اقدام و عمل» برای بهبود وضع اقتصادی کشور و اوضاع معیشتی مردم است.

آیت الله خامنه ای در ادامه توصیه به مداحان و ذاکران اهل بیت، مقابله با تلاش دشمنان برای تضعیف باورهای جوانان را ضروری خواند و تاکید کرد: «تلاش می شود باور جوانان به «اسلام و کارآمدی نظام اسلامی» تضعیف شود و حتی تداوم حیات جمهوری اسلامی، ناممکن القا شود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت » اعلام شد مصوبه سران سه قوه‌ای که کار کرد اصلی

ادامه »

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت

ادامه »