خطر غیرانقلابی‌ها کمتر از ضدانقلاب نیست

زیتون- محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، معتقد است افراد «غیرانقلابی‌» با ایجاد تردید در مسیر جمهوری اسلامی ادعا می‌کنند که اگر ایران همراه آمریکا باشد، کشور بهشت می‌شود حال آن که در دوره حکومت محمدرضا شاه چنین نشد.

0B99F5F5-C731-4D0F-8000-8CB21CDCD0C7_w640_r1_s

محسن رضایی، فرمانده سابق سپاه شامگاه سه‌شنبه، در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی خبر ایران با تقسیم‌بندی سه‌نوع اندیشه در مواجهه با انقلاب آنها را اندیشه‌های انقلابی، غیرانقلابی و ضدانقلاب می‌نامد و می‌گوید که خطر «غیرانقلابی‌ها» کمتر از «ضدانقلاب» نیست که علیه جمهوری اسلامی اسلحه به دست می‌گرفتند.

وی در ادامه سخنانش که توسط مهر منتشر شده عنوان می‌کند: «امروز حرف غیر انقلابی‌ها این است که شما اگر اقتصاد می‌خواهید باید برویم پیش آمریکایی‌ها. در آمریکا سرمایه و فناوری هست. ادعا می‌کنند اگر برویم نزد آمریکایی‌ها، ایران بهشت می‌شود. یکی باید به اینها بگوید پس چرا در دوران شاه ایران بهشت نشد. ملت ما انقلاب کرد چون بهشت نبود. ما ارتباط با آمریکا را پشت سر گذاشتیم. ملت ما می‌خواهد روی پای خودش بیایستد.»

محسن رضایی با اشاره به سیاست‌های آیت‌الله خامنه‌ای در قبال آمریکا اظهار داشت: «امروز بعضی‌ها می‌گویند چرا انقلابیون و رهبر نظام با آمریکایی‌ها سر جنگ دارند. به صراحت می‌گویم که ما دنبال جنگ نیستیم. ما با آمریکایی‌ها مبارزه می‌کنیم ولی قصد جنگ نداریم. تا زمانی که ظلم در دستگاه آمریکایی‌ها باشد ما با آمریکایی‌ها مبارزه می‌کنیم.»

وی سپس خاطرنشان کرد که اگر آمریکایی‌ها وارد جنگ با جمهوری اسلامی بشوند، ایران چنان دفاعی از خود می‌کند که سختی‌های جنگ ویتنام از یاد ایالات متحده برود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »