پیام تبریک نخست وزیر انگلیس به مناسبت نوروز

زیتون-  دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با انتشار پیامی که روی پایگاه اینترنتی دولت قرار گرفته است، فرارسیدن ایام نوروز را تبریک گفت.

متن کامل این پیام بدین شرح است:
 خطاب به تمام جوامع ایرانی که نوروز را اینجا در انگلستان جشن می گیرند؛ من می خواهم از شما به دلیل کمکی که به کشور ما می کنید تشکر کنم.
از تحصیلات و تجارت تا انواع هنر و خدمات عمومی، شما به بزرگ شدن انگلستان کمک می کنید و همچنان که شما ارزش های نوروز، شامل صلح، همبستگی و مصالحه را منعکس می کنید، بدانید که این نتیجه روح این ارزش ها است که ایران و انگلستان در طول ۱۲ ماه گذشته گام های مهمی را در جهت گسترش روابطمان برداشته اند.
کامرون در ادامه پیام تبری خود آورده است: ما سفارت هایمان را بازگشایی و یک توافق هسته ای تاریخی را اجرایی کردیم. هر دو رییس جمهور، یعنی روحانی و من متعهد هستیم که با تکیه بر این روابط، به نفع همه مان تلاش کنیم. برای خانواده ها و دوستانی که برای این مراسم مهم گردهم می آیند، نوروز زمانی است هم برای مرور سال گذشته و هم برای نگاه به آنچه در سال ۱۳۹۵ پیش خواهد آمد. هرجایی که در جهان نوروز را جشن می گیرید، برایتان آرزوی یک سال جدید شاد، سرشار از سلامتی و آرامش دارم.
نخست وزیر انگلیس در انتهای پیام خود نوشت: هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز.
تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »