باز هم تهدید به پخش اعترافات زندانیان سیاسی

زیتون- علی شیرازی، نماینده رهبری در سپاه قدس در مراسم گرامی‌داشت ۱۲ بهمن در حسینیه بوشهر خبر داد «در آینده نه‌چندان دور فیلم اعتراف افرادی که در موضوع نفوذ دستگیر شدند پخش خواهد شد و ملت پشت‌صحنه موضوع نفوذ را مشاهده خواهند کرد.» به گزارش «فارس» او همچنین تاکید کرد که دشمن امروز دام‌های گسترده‌ای برای به انحراف کشیده شدن مسئولان پهن کردند و افراد متعددی را وارد کشور کردند که انقلاب را متلاشی کنند.

Untitled

تهدید به انتشار اعترافات روزنامه نگارانی که اخیرا و طی پروژه مقابله با نفوذ بازداشت شده‌اند، در حالی مطرح می‌شود که  پیشتر و در روزهای منتهی به اجرایی شدن برجام،  در ابتدای اخبار بیست و سی،  مکررا اعلام می شد  که فیلم این اعترافات آماده پخش است اما در نهایت پخش آن صورت نمی‌گرفت.

عیسی سحرخیز، احسان مازندرانی، آفرین چیت‌ساز، سامان صفرزایی از جمله روزنامه‌نگارانی بودند که طی پروژه «مقابله» با نفوذ بازداشت شدند. حال پس از دوماه که از بازداشت موقت این روزنامه‌نگاران می‌گذرد، اعلام خبر انتشار قریب الوقوع اعترافات آنان به تردیدهایی در خصوص نحوء برخورد با آنان در دوران بازداشت دامن می‌زند.

لازم به ذکر است که پیشتر نیز اعترافات جمعی از روزنامه‌نگاران یا فعالان عرصه اجتماعی که طی پروژه «چشم روباه» بازداشت شده بودند، منتشر شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »