انتشار گزارش پزشکی قانونی خبرنگار مضروب ارومیه ای

زیتون–  حامد عطایی، روزنامه نگار و مدیرمسئول پایگاه خبری آینا نیوز در ارومیه در پی حادثه ای از سوی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گزارش پزشکی قانونی خود را منتشر کرد.

photo_2016-03-09_03-54-18

عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر انتشار یک فیلم از سخنرانی قاضی‌پور توسط او خبر ساز شد. قاضی پور نماینده مجلس نهم و از نامزدهای انتخاباتی راه یافته به مجلس دهم است. انتشار فیلم سخنان او واکنشهای عمومی بسیار زیادی به دنبال داشته است اما انتشار این فیلم برای این خبرنگار دردسرساز شده و به فاصله چندروز از انتشار آن فیلم در شبکه های مجازی خبری دست به دست می شد مبنی بر اینکه عده ای عطائی را با یک تماس تلفنی به محلی فرا خوانده و در مقابل افراد خانواده اش اقدام به ضرب و شتم او کرده اند.

خبرآنلاین در مورد این خبرنگار نوشت: پرونده شکایت این روزنامه نگار در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل و قرار است معاون دادستان و قاضی ویژه پرونده جرایم انتخاباتی نسبت به این شکایت اعلام نظر نماید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »