انتشار گزارش پزشکی قانونی خبرنگار مضروب ارومیه ای

زیتون–  حامد عطایی، روزنامه نگار و مدیرمسئول پایگاه خبری آینا نیوز در ارومیه در پی حادثه ای از سوی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود گزارش پزشکی قانونی خود را منتشر کرد.

photo_2016-03-09_03-54-18

عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر انتشار یک فیلم از سخنرانی قاضی‌پور توسط او خبر ساز شد. قاضی پور نماینده مجلس نهم و از نامزدهای انتخاباتی راه یافته به مجلس دهم است. انتشار فیلم سخنان او واکنشهای عمومی بسیار زیادی به دنبال داشته است اما انتشار این فیلم برای این خبرنگار دردسرساز شده و به فاصله چندروز از انتشار آن فیلم در شبکه های مجازی خبری دست به دست می شد مبنی بر اینکه عده ای عطائی را با یک تماس تلفنی به محلی فرا خوانده و در مقابل افراد خانواده اش اقدام به ضرب و شتم او کرده اند.

خبرآنلاین در مورد این خبرنگار نوشت: پرونده شکایت این روزنامه نگار در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل و قرار است معاون دادستان و قاضی ویژه پرونده جرایم انتخاباتی نسبت به این شکایت اعلام نظر نماید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »