بازداشت ۹۶ تن از کارمندان شهرداری مشهد
زیتون- امیر رمضانی، مدیر حراست شهرداری مشهد از جلب قضایی ۹۶ نفر از پرسنل این سازمان به علت «کارچاق کنی، زمین خواری و جعل» توسط ضابط‌های قضایی خبر داد.
 Mashhad_government_logo.svg
به گزارش ایسنا که امیر رمضانی روز سه شنبه هجدهم اسفند ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در تالار شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، توضیح داد که:« عمده فعالیت‌های حراست شهرداری مشهد بر چهار محور حفاظت پرسنلی، فیزیکی، اسناد و فناوری اطلاعات است و سعی داریم تا در واحد حراست در راستای پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از نشر اطلاعات محرمانه داخل شهرداری به خارج از مجموعه اقدام مناسب انجام دهیم.» وی در ادامه توضیح داد که به دلیل تخلفاتی که صورت گرفته است مجبور شده اند تا تخلفات را به دستگاه قضایی اطلاع دهند که در نهایت در سال گذشته و سال جاری ۹۶ نفر از پرسنل شهرداری و ۷۴ نفر از شهروندان به علت کار چاق کنی، زمین خواری و جعل توسط ضابط قضایی جلب شده‌اند.
 مدیر حراست شهرداری مشهد ادامه داد:« البته این آمار سیر نزولی داشته و نسبت به گذشته با کاهش ۱۰ درصدی مواجه است.» رمضانی در ادامه خاطرنشان کرد که از طرفی باید توجه داشت که شهرداری یک ابر سازمان است و در مجموع با احتساب برون سپاری‌ که صورت گرفته است در حال حاضر شامل حدود ۱۷ هزار نفر پرسنل است. وی با بیان اینکه کشف تخلفاتی نیز صورت گرفته است که در این زمینه ۳۵۴ میلیارد تومان کشف تخلفات برآورد شده است، افزود:«همچنین تاکنون ۳۰۲ میلیارد تومان از زمین خواری جلوگیری شده است.»
 «سرهنگ حسین مهابادی»، مدیر اجرائیات، کنترل و انتظامات شهرداری مشهد نیز در بخش دیگری از این نشست در خصوص فعالیت این واحد اجرایی، در ادامه گفت:« در حال حاضر بالغ بر ۵۰ نفر در قالب نیروی کار ثابت و بالغ بر ۶۰۰ نفر در قالب نیروی کار شیفت استراحت در شهرداری مرکز و شهرداری‌های مناطق ۱۳ گانه مشهد مستقر بوده و ماموریت‌های شهرداری را نظارت می‌کنند.» وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما بر این است تا فعالیت‌ها به بهترین نحو و با کیفیت انجام شود، مدعی شد که تعداد تجمع‌ها و بی نظمی‌ها در شهرداری مرکز و مناطق کاهش یافته که این نشان از مدیریت کیفی شهردار مشهد و شهرداران مناطق است. به گفته او  سال ۹۲، تعداد ۲۱۵ مورد تجمع، در سال گذشته ۲۱۸ مورد و تا بهمن سال جاری نیز ۱۲۹ مورد تجمع رخ داده است.
تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »