تشکر مهدی کروبی از آیت‌الله صانعی و بیات زنجانی

زیتون– مهدی کروبی، از رهبران در حصر «جنبش سبز»، طی پیامی از دیدگاه‌های «مترقیانه و مردم‌محور» آیت‌لله یوسف صانعی طی سال‌های گذشته و به‌خصوص «در ایام انتخابات اخیر» و توجه ویژه‌ای که همیشه به «سرنوشت محصوران» داشته‌اند و آنان را فراموش نکرده‌اند تقدیر و تشکر کرد.
امروز محمدحسین کروبی و سید محمدعلی ابطحی به نمایندگی از مهدی کروبی در سفر کوتاهی به قم با یوسف صانعی و بیات زنجانی دیدار کردند. در این دیدار از بی‌مهری‌هایی که در طول سال‌های اخیر از سوی حاکمیت و نیز از سوی یاران و دوستان قدیمی به این مرجع شیعه شده است و باعث نگرانی آقای کروبی بود، اظهار تأسف شد.
به گزارش سحام، نمایندگان مهدی کروبی با آیت الله بیات نیز دیداری انجام دادند و از تلاش‌ها و زحمات صادقانه او و یادآوری همیشگی محصوران و موقع‌شناسی ایشان در مسائل کشور تقدیر گردید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »