???? دعوت ابراهیم یزدی از ایرانیان خارج از کشور برای حمایت از حسن روحانی

زیتون– ابراهیم یزدی، دبیر کل حزب نهضت آزادی ایران طی بیانیه ای از ایرانیان خارج کشور دعوت کرد در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، از حسن روحانی حمایت کنند.
متن این بیانیه که برای انتشار در اختیار «زیتون» قرار گرفت، به شرح زیر است:
بسمه تعالی
هم وطنان عزیز
پیرو بیانیه مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ که طی آن دلائل نهضت آزادی ایران برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و رأی به آقای دکتر حسن روحانی اعلام شد، اینک در آستانه برگزاری انتخابات، ضمن تقدیر از رشد، بالندگی و احساس مسئولیت ملی ایرانیان و با توجه به شرایط خطیر کنونی که انتخابات عملا ًبه رفراندومی بین دو گفتمان تبدیل شده است، از هموطنان خارج از کشور درخواست می کنم به عنوان شهروندان ایرانی در این امر خطیر مشارکت کنند و به آقای دکتر حسن روحانی رأی دهند.
دکتر ابراهیم یزدی
دبیر کل نهضت آزادی ایران
۲۷ اردیبهشت ۹۶
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران هم در پیامی در اینستاگرام خود از اهمیت و تاثیر رای ایرانیان خارج از کشور گفت و تاکید کرد که از آرای ایرانیان خارج از کشور صیانت خواهد شد. همچنین مصطفی تاجزاده، عضو حزب مشارک و زندانی سیاسی، در توییتی از ایرانیان خارج از کشور خواست تا همگام با هموطنان خود در ایران، در انتخابات شرکت و به حسن روحانی رای بدهند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »