آغاز مرخصی انتخاباتی قالیباف با تایید رییس شورای شهر

زیتون– ناصر امانی، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران خبر داد که محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، درخواست کتبی مرخصی خود را روز گذشته به ریاست شورای شهر تقدیم کرده و مرخصی او از امروز آغاز شده است.
به گفته امانی سفرهای قالیباف در «تعطیلات پایان هفته» به دلیل تعطیل بودن شهرداری «نیازی به اخذ مرخصی» نداشت.
معاون شهردار تهران اضافه کر که از ادوار گذشته شورا مرخضی شهرداری «توسط رییس شورا بررسی و تصمیم گیری شده است و هیچگاه این موضوع در جلسات و صحن شورا مطرح نبوده است»، اما «در آستانه رقابت های انتخاباتی قانون و عرف ۱۵ سال »گذشته از نظر بعضی آقایان دچار تغییر شده و برای تخریب رقیب همه چیز مباح می شود.
روز گذشته چهارده نفر از اعضای شورای شهر تهران در نامه‌ای به وزیر کشور، خواستار بررسی وضعیت مرخصی محمدباقر قالیباف شهردار تهران و معاونان او در جریان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری شده بودند. اعضای شورا همچنین نسبت به عضویت معاونین شهرداری در ستادهای انتخاباتی قالیباف نیز اعتراض دارند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. به عنــوان یک شهروند مدیریت آقای قالیبــاف را در زمان فرماندهی پلیــس … ومجهزکردن پلیــس به اتومبیــل های بنــز را می ستـایــم،
    اگرچــه خود آن ماشیــن های بنــز هم حرف وحـدیث بسیــار داشت لیکن وقتی پلیــس در آن اتومبیــل پیکان درب وداغون میشــد، در نزد بیگانگان خجالت آور بود که ماشیــن پلیس آن پیکان درب و داغان باشــد…!
    واما…بعــدازآن مناظرات لات منشانــه که گفت در کف خیابان با موتورسیکلت وچماق بوده، فهمیــدم مدرک دکتــرا، گواهی نامه خلبانی و… هیچوقت نمیتوانــد انســان ســازباشــد و شخصیت انســان را عوض کنــد، آنچنان که دکتر ومهنــدس هم نمیتوانــد شخصیت یک فردی مثل آقای احمدی نژاد را تغئیــر دهــد،
    واما بعــد از برملا شــدن تخلف و فســادی که آقای دکتــر توکلی آن را بیـان کرد و آن مهنــدس جوان آقای یاشار ستطانی در نشــریــه معمارنیـــــوز عیــان کرد و کارنامــه ای که دراین چنــد ماهـــه در تلویزیون VOA تحت نام صفحــه آخر بیــان شــد او را در زندان مجســم میکردم و میکنــم…نه کاندیدای ریاست جمهوری…! معنی ومفهوم اینکار این است که بیائیــم وبگوئیــم جناب ســردار دکتــر خلبان حالا که تو با زرنگی این مبالغ هنگفت را بالاکشیــدی و به این وآن بخشیــدی بیا بشــو رئیــس جمهــور…!
    خـــدایا… از دست دزدان مملکت ام به تــو پنــاه میبـــرم،.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

پرده اول: در اوایل نوامبر زمانی که تنها یک ماه از آغاز یورش حماس به اسرائیل گذشته بود، برخی از رسانه ها سخنانی بسیارشنیدنی ازگیدئون لوی، تحلیلگر برجسته روزنامه هاآرتص را منتشرکردند: “من اشغالگری های

ادامه »

۱– چیزی کمتر از دو هفته پس از کشتار صبرا و شتیلا به فرماندهی و هدایت آریل شارون وزیر دفاع اسراییل (بعدها نخست وزیر

ادامه »

خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد (حافظ) یکی

ادامه »