تاثیر دختر ترامپ در حمله موشکی به پایگاه شعیرات سوریه


زیتون- اریک ترامپ، فرزند دونالد ترامپ، گفت واکنش ایوانکا ترامپ، فرزند دیگر ترامپ، به حمله شیمیایی در سوریه، در تصمیم رییس‌جمهوریآمریکا برای حمله موشکی به پایگاه شعیرات تاثیر داشت.

اریک ترامپ به روزنامه دیلی‌تلگراف گفت: «ایوانکا مادر سه فرزند است و تحت‌تاثیر حمله شیمایی قرار گرفته بود. مطمئنم که گفته است: “این حمله خیلی وحشتناک است”. پدرم در چنین زمان‌هایی، کاری انجام خواهد داد».

ایوانکا ترامپ، دختر ارشد دونالد ترامپ است. ماه گذشته اعلام شد که او به شکل رسمی در مقام «دستیار» رییس‌جمهوری آمریکا در کاخ سفید مشغول کار خواهد شد. همسر او، جراد کوشنر، از مشاوران ارشد دونالد ترامپ است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. نمیدانم چه گازهایی در فضای کاخ سفید درگردشند که حتی کسانی مثل بوش ها و کلینتون ها و حتی خانواده ترامپ به محض ورود به آن «انساندوست» می شوند. و همواره «انساندوستی» را بهانه تجاوز به خاک کشورها و کشتار بیگناهان می کنند. چه در سال ۲۰۰۳ که روی تریلی های عراقی کارگاه ساخت سلاح های کشتار جمعی را کشف کردند (دروغ پاول) تا بهانه حمله به عراق کنند، چه در دهه نود میلادی که به جنازه های سربازان اوچکا لباس غیرنظامی پوشاندند تا ناتو برای دفاع از «شهروندان بی گناه» وارد جنگ با دولت قانونی وقت یوگسلاوی شود و آن کشور را تکه و پاره کند و چه امروز با ویدئوهای دروغین کلاه سفیدهای حقوق بگیر بریتانیا (که پزشکان سوئدی دروغ بودن آنان را اثبات کرده اند) تجاوز دیگری را زمینه چینی می کنند. اگر نبود این «انسان دوستی» ساکنین کاخ سفید واقعا ما امروز چه جهانی می داشتیم؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در

ادامه »