نماینده‌ای که به ظریف گفت «غلط کرده» رای نیاورد

زیتون- بهرام بیرانوند، نماینده جنجالی بروجرد در مجلس نهم که برای انتخابات مجلس دهم هم نامزد شده بود، رای نیاورد.

8254557191503393672

بیراوند همان نماینده‌ای بود که پس از دست دادن جواد ظریف، وزیر خارجه با باراک اوباما گفته بود«ظریف غلط زیادی کرده” با اوباما دست داده است.» بهرام بیرانوند از ظریف خواست به اندازه یک «جوجه خروس» غیرت داشته باشد.

فرارو سخنان بیراوند در آن نطق جنجالی را به این صورت گزارش کرده است: «دقیقا زمانی که هزاران حاجی در منا آغوش مرگ افتادند آقای ظریف هم در آغوش اوباما و وزیر خارجه آمریکا افتاد! آقای ظریف غلط زیادی کرده اگر به عنوان وزیر خارجه چنین کاری کرده و دلش خواسته با رئیس جمهور آمریکا دست بدهد!»

رئیس ستاد انتخابات بروجرد در مورد انتخابات دیروز (جمعه)، در آن حوزه انتخاباتی، گفت: «آنچه مسلم است، انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی این شهرستان به دور دوم کشیده شده است.» احمد گودرزیان توضیح داد: «شمارش آراء حکایت از این دارد که به ترتیب علاء‎الدین بروجردی، هادی مقدسی، عباس گودرزی و فاطمه مقصودی در صدر قرار دارند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »